Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wspaniała Dynastia - Tajemniczy Zwój
#2
Cześć.

Postanowiłem jako pierwszy napisać parę słów od siebie. Na początek kilka błędów:

Cytat:Tego dnia nawet ulice były czystsze oraz[,] z nieznanego nikomu powodu[,] nie zjawiło się na nich wszelkie chamstwo.

Cytat:Podobno na wieść, że z łona jego żony wyszła dziewczynka[,] a nie chłopczyk ten wrzasnął tak głośno, że nawet słychać go było w samej Rzeszy.

Cytat:Większość z nich oglądała jednak przepiękne misterium opowiadające o tym, jak Noe wybudował Arkę i wziął na nią zwierzęta.

Nie wiem, czy to nie jest błąd rzeczowy, bo z tego co pamiętam misteria miały konkretne tematyki. Najczęściej były bożonarodzeniowe, wielkanocne i hagiograficzne, więc raczej Noe nie mógłby być bohaterem takowego. Aczkolwiek są na forum lepsi eksperci od takich tematów, może ktoś mnie poprawi Smile.


Cytat:Jego Wysokość, Sambor I Biast doczekał się dziedzica. A raczej – dziedziczki.

oraz

Cytat:- Cóż. W przypadku śmierci Sambora, Paweł będzie bardzo blisko króla. W końcu Maria jest drugą pretendentką do tronu zaraz po swoim bracie.
- A, tak. Kompletnie zapomniałem o tym małym kurwim synu

Kolejny błąd rzeczowy, bo mała Maria nie może być dziedziczką korony, skoro ma starszego brata.



Cóż, ciężko cokolwiek powiedzieć więcej, bo fragment jest za krótki. Fabuła zawiązuje się dość typowo, tym samym brak jej siły, by zachęcić do dalszej lektury. Jeżeli masz gotowy kolejny fragment, to dobrze byłby wstawić go jak najszybciej. Co do opisów, to bardzo źle z nimi nie jest. Są co prawda oszczędne, ale nikt nie mówi, że nie mogą takie być. Jeżeli jednak twierdzisz, że to Twoja największa bolączka, to tym bardziej powinieneś spróbować je wzbogacić, bo to świetna okazja do treningu.

W tej chwili to tyle, czekam na ciąg dalszy.

Pozdrawiam.
Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom! Just call me F.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Wspaniała Dynastia - Tajemniczy Zwój - przez Fiteł - 27-01-2016, 10:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości