Mam pytanko
#1
Mam pytanko
Czy można wykasować moje teksty, ponieważ zamierzam się wyprowadzić z forumSmile
Bój się prawdziwego Boga i przestrzegaj jego przykazań. Na tym bowiem polega cała powinność człowieka.  Bo prawdziwy Bóg podda wszelki uczynek osądzeniu w związku z każdą ukrytą rzeczą, czy to dobrą, czy złą. ( Kaznodziei 12: 13,14 )


Odpowiedz
#2
Można, ale po pierwsze:
Dlaczego odchodzisz?

Po drugie:
Dlaczego chcesz je skasować?

i wreszcie po trzecie:
Czy nie wystarczy po prostu ich "dożywotnie" ukrycie, tak że nikt nie może ich czytać? Ponoć masowa kasacja tematów robi coś tam (nie pamiętam co adminę mówił).
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz
#3
Zawsze możemy ukryć a sam tekst przerobić na kropki. W ten sposób spełniamy prośbę i jednocześnie nie robimy bałaganu. Z tego, co pamiętam, takie kompletnie usunięcie po prostu wpływa na statystyki.
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#4
Taaa, to wpływa na pozycję w wyszukiwarce. A teksty zostaw, dla potomności.
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
#5
Cytat:Można, ale po pierwsze:
Dlaczego odchodzisz?


Chyba przeszkadzam czarownicy, zasugerowała że mógłbym portal zmienićConfused

Cytat:Można, ale po pierwsze:
Dlaczego odchodzisz?


Chyba przeszkadzam czarownicy, zasugerowała że mógłbym portal zmienićConfused

(03-11-2015, 22:38)Mirrond napisał(a): Można, ale po pierwsze:
Dlaczego odchodzisz?

Po drugie:
Dlaczego chcesz je skasować?

i wreszcie po trzecie:
Czy nie wystarczy po prostu ich "dożywotnie" ukrycie, tak że nikt nie może ich czytać? Ponoć masowa kasacja tematów robi coś tam (nie pamiętam co adminę mówił).

Chyba przeszkadzam czarownicy, zasugerowała że mógłbym portal zmienićConfused
Bój się prawdziwego Boga i przestrzegaj jego przykazań. Na tym bowiem polega cała powinność człowieka.  Bo prawdziwy Bóg podda wszelki uczynek osądzeniu w związku z każdą ukrytą rzeczą, czy to dobrą, czy złą. ( Kaznodziei 12: 13,14 )


Odpowiedz
#6
Żenujące...
Odpowiedz
#7
Całkiem jak ja. Big Grin
Skrobipiórku, pójdziesz ze mną na pozaforumowe picie... czekolady? :}
Mówię serio; to nie musi być czekolada. Wink
Odpowiedz
#8
Skasować człowiekowi tekstów nie możecie?
Napisz do Gorzkiego, mi już raz usunął. Nie trzeba robić wątków oddzielnych.
A z tą wyżej nie idź na czekoladę ani piwo. Bo ci je zmąci, ani chybi.
Odpowiedz
#9
Nic nie będzie kasowane, ani przenoszone.
Pisałam wczoraj do gorzkiego w tej sprawie.

Aha, zapomniałam dodać.
Skrobipiórku, nie rób z siebie ofiary, szczególnie w opozycji do dziewczyny. To takie...no, sam się domyśl.
A, dobra, nieeleganckie.
Antonia? - 35 lat i 60 kilogramów czystej skromności. Angel
Odpowiedz
#10
Cytat:Skrobipiórku, nie rób z siebie ofiary, szczególnie w opozycji do dziewczyny. To takie...no, sam się domyśl.
A, dobra, nieeleganckie.

Zawsze elegancko kompromisu szukam, uważam że kobiety zasługują na szacunek- dlatego uwzględniam ich zdanie.

Cytat:Skrobipiórku, pójdziesz ze mną na pozaforumowe picie... czekolady? :}
Mówię serio; to nie musi być czekolada. Wink

Jestem wierny swojej żonce, dlatego nie skorzystam z propozycjiAngry
Nie uważam za uczciwe wdawać się w flirtowanie

Wiem że po moim odejściu nikt płakać nie będzie, chyba że zrobię wszystkim na złośćAngryi sobie jeszcze tu zostanę
Bój się prawdziwego Boga i przestrzegaj jego przykazań. Na tym bowiem polega cała powinność człowieka.  Bo prawdziwy Bóg podda wszelki uczynek osądzeniu w związku z każdą ukrytą rzeczą, czy to dobrą, czy złą. ( Kaznodziei 12: 13,14 )


Odpowiedz
#11
Ale Ty masz niskie poczucie wartości. Big Grin
Przyznaj, założyłeś ten wątek, bo chcesz zobaczyć, czy nam na Tobie zależy. Wink
No zależy, a czekolada to nie flirt, tylko tuczenie i gwałt. Nie no, żartuję. Czy jak Bel kogoś gdzieś zaprasza to w podtekście zawsze musi być s... muszą być bardziej zażyłe relacje? Rolleyes
Odpowiedz
#12
Skoro masz żonkę, to może byś się tak nią zajął, bo coś za dużo tu spędzasz czasu jak na żonatego.
Antonia? - 35 lat i 60 kilogramów czystej skromności. Angel
Odpowiedz
#13
BEL, Małżeństwo zobowiązuje. Jak można tak z obcą, nieznajomą kobietą pójść na czekoladę... no weź. Jeszcze by się Wasze spojrzenia spotkały i co wtedy? Aż dziw bierze, że szanowny kolega w ogóle rozmawia z innymi kobietami. A fuj, nieładnie.
Cool
Odpowiedz
#14
A jak jesteś miły dla innej kobiety, czy to już flirt?
Antonia? - 35 lat i 60 kilogramów czystej skromności. Angel
Odpowiedz
#15
Bel, tak się składa, że tak!

Gdybym przejmowała się takimi pierdołami to już dawno popełnił bym samobójstwo.

Mamy 2734 użytkowników, a ty chcesz odejść bo jednemu coś się nie spodobało? W taki sposób nigdy nie znajdziesz miejsca w życiu.

Poza tym tu jest solidarność macic i kobiety mają tu silny front, trzeba z nimi walczyć.

Szacunek dla kobiet jest przereklamowany, ja szanuję ludzi tak samo bez względu na to czy im coś dynda między nogami czy nie. Szanować kogoś bardziej niż innych tylko dlatego, że ma waginę? Cóż za absurd.
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości