Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czarny czy biały?
#1
Ciekawe czy anioły mieszkające w niebie są białe, czy czarne.Czy ich łzy są pełne złota oraz rozpaczy, czy może szkarłatne niczym krew samego diabła.Któż z nas nie chciałby się tego dowiedzieć i nie ukłonić się jednemu z nich.Tak boskiemu,że nawet gdyby był stworzony z kamienia,ciepłe serce biłoby w jego piersi.

Westchnęłam.

O tak,chyba go widzę.Jego albo raczej ich…Stoją na baczność niczym armia niebios.Połowa z nich jest kruczoczarna niczym smoła.Wyraz bólu oraz nienawiści na ich twarzach przyprawia mnie o mdłości. Dlaczego mi to robią?

Szorstka dłoń jednego z nich dotyka mojego ciepłego policzka.Patrzę w jego głębokie,tajemnicze oczy.Czuję się jak rozbitek,dla którego nie ma już ratunku.Z chęcią zanurzyłabym usta w jego,tak ciemnych i pełnych śmierci.Jednak nie jestem do tego zdolna.

Stchórzyłam.

Boję się,że stracę duszę.Niechaj wystąpi ktoś z szeregu i mi powie…Czy pokochałam stworzenie czarta czy też Boga? A jeśli tego drugiego?Co będzie jeżeli Mu nie zaufam?Będę potępiona,strącona w przepaść ognia?

Zbliżyłam się do mojego kochanka.

Oddech anioła pochłaniał drobinki uczuć.Każda komórka mojego ciała przepełniona była namiętnością oraz niezwykłym podnieceniem.Zrozumiałam...Bóg mnie nie opuszcza.
[Obrazek: Piecz1.jpg]

Pokój.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Czarny czy biały? - przez blackpepper - 11-02-2010, 13:21
RE: Czarny czy biały? - przez RootsRat - 12-02-2010, 00:11
RE: Czarny czy biały? - przez Met - 12-02-2010, 02:44
RE: Czarny czy biały? - przez szeptem - 12-02-2010, 18:39
RE: Czarny czy biały? - przez BARTEK ZALEWSKI - 13-02-2010, 12:13
RE: Czarny czy biały? - przez Triss - 13-02-2010, 12:52
RE: Czarny czy biały? - przez Tsuki - 13-02-2010, 16:50

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości