Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mandragora sp. z o. o.
#2
Cytat:Wydrukowaną z komputera i opatrzoną niedbałym mazajem prezesa.
Literóweczka.

Cytat:Chciałem wszystko wygarnąć, wykrzyczeć, wybuchnąć i zrobić jeszcze kilka innych rzeczy na „wy”
Big Grin

Cytat:Słuchałem tego wszystkiego ze zwieszoną głową i zastanawiałem się, co teraz.

Cytat:- Wdfapskfas fsdfahsoufgas sdofagdfasff!!! – doszedł mnie dziwny głos, zanim zdążyłem otworzyć oczy, co mogło zachwiać jedną z głównych teorii fizyki, wedle której światło jest szybsze od dźwięku.
Hmmm, no ale skoro miał oczy i tak zamknięte, to przecież światło nie miało do niego przystępu, nie?

Cytat:zerknął na mnie, czy chcę może coś powiedzieć, ale wpatrywałem się w niego jak przedszkolak w żołnierza,

Cytat: Od tamtej chwili moje oczy są szare jak popiół.

Ktoś tu był głodny Tongue

Cytat:Mógłbym przysiąc, że zobaczyłem w kąciku jego oka, formującą się łzę
Ostatni przecinek zbędny.

Cytat:Teraz ja stałem się kimś, kto może w imieniu tych wszystkich anonimowych ludzi obdartych z godności, zrobić coś więcej niż tylko splugawić danie wydzielinami ciała.
Hm, tu też chyba ostatni przecinek zbędny.

Cytat:chwilę szperała w torebce, po czym wyjęła wizytówkę, którą położyła na blacie.

Świetne opowiadanie, tutaj pokazałeś, co potrafisz. Zgrabne, wciągające, umiejętnie dawkujące napięcie. Ani chwili się nie nudziłam, natomiast trochę pośmiałam Wink
Ten początek z wyobrażeniem bohatera na temat odejścia z pracy jest cudny Big Grin Big Grin
Naprawdę czuję się usatysfakcjonowana. Jest pomysł, jest kunsztowne wykonanie. Widać, że zadbałeś o każdy szczegół. Gratuluję Smile
Komentując dzielę się osobistymi, subiektywnymi odczuciami, nie poczuwam się do znajomości prawdy absolutnej Wink

W cieniu
Nie ma
Czarne płaszcze

[Obrazek: Piecz1.jpg] 

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Mandragora sp. z o. o. - przez Laj - 11-04-2014, 13:25
RE: Mandragora sp. z o. o. - przez Kruk - 12-04-2014, 19:49
RE: Mandragora sp. z o. o. - przez Laj - 15-04-2014, 19:59
RE: Mandragora sp. z o. o. - przez BEL6 - 15-04-2015, 19:32
RE: Mandragora sp. z o. o. - przez Laj - 27-04-2015, 16:00
RE: Mandragora sp. z o. o. - przez Mirrond - 01-05-2015, 12:25
RE: Mandragora sp. z o. o. - przez gorzkiblotnica - 01-05-2015, 23:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości