Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klara
#16
Ajajajajaj, tak bezkarnie odkopać tak okropny tekst ;_; Zapadnę się pod ziemię. Już nawet nie pamiętam, o co w nim chodziło dokładnie. Dopiero teraz zauważam, jak wiele niedociągnięć zawiera.
Cytat:To jest świetne! Ale na pewno nie odebrałam tych dygresji jako wiedza Klary, nawet jeżeli zaznaczyłaś, że „tylko ona wiedziała, co się dzieje”.
Po drugie, jeżeli w pierwszym zdaniu i trzecim użyłaś czasu „present continuous”, to wypadałoby w drugim też go zastosować.
Teraz i ja nie odbieram ich jako wiedzy Klary. Chociaż może myślałam o niej jako o stworzeniu nie z tej ziemi?
Cytat:Radiowóz policji to masło maślane.
Pozostawię ten błąd bez komentarza.

Cytat:
Cytat: - Nie liczyłem na to.
- Widzisz, co ze mną zrobiłeś?
- Gdybyś mówiła prawdę, żadne z nas by tak nie skończyło.
- Nie wierzysz w to.
To po pierwsze.
Po drugie: Sam nie wierzysz w to, co mówisz.
Ten poziom dialogów mnie rozbroił. Nie wierzę, że mogłam w ogóle napisać taką szmirę Undecided
Cytat:Nie chciałabyś pobawić się w drabble? Spróbuj tę miniaturkę napisać w 100 słowach.
Myślałam nad tym Big Grin Ale zdecydowanie nie w przypadku tej miniaturki.
Cytat:Właściwie dość interesujące maleństwo. Rozumiem, że bohaterka jest istotą skądinąd nadprzyrodzoną. Czy to w sensie metafizycznym, czy technicznym.
To pytanie pozostaje bez odpowiedzi: Czym jest w istocie?
Drugie, równie ważne brzmi: Co spowodowało, że się tym czymś stała? Ponieważ sugerujesz, że takie wydarzenie było gdzieś w przeszłości. Warto by coś na ten temat powiedzieć, bo za dużo trochę tych tajemnic.
Mam pomysł! Cofnijmy się w czasie do 17-08-2011 i spytajmy starą mnie, o co w tym chodziło Shy Sama jestem w sumie ciekawa.
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#17
A czy ja mogłabym napisać drabble na podstawie Twojej miniaturki???
Antonia? - 35 lat i 60 kilogramów czystej skromności. Angel
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości