ecie-pecie
#16
Jestem zdania, że jak się chce i ma się choć trochę cierpliwości - to zawsze się udaje.

No i coś nowego.
"trzyminutowce"

martwa natura
kobieta
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#17
Martwa natura diabelnie mi się podoba. Ni cholery nie wiem, dlaczego, może to prostota po prostu. Kobieta już nie przypadła mi do gustu, chociaż to też dobre. Te usta strasznie mi się nie podobają tylko. Obydwa rysunki są niby schematyczne, ale mają taki indywidualny rys, o ile moje niewprawne oko może ocenić. Dlaczego trzyminutowce, naprawdę trzy minuty taki rysunek?
Odpowiedz
#18
naprawdę, choć być może nie wygląda - rysowanie każdego z nich zajęło mi mniej więcej trzy minuty.
Martwa natura miała wyglądać inaczej, ale wyszło jak wyszło, myślę, że nie jest źle.
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#19
Bardo łane oczy. Tez kiedyś rysowałam takie rysunki które wyglądały jak nie dokończone. W pierwszym troszki nie dopracowane włosy a jak mniemam starałaś się je jednak uwypuklić.
Ten drógi mi się bardziej podoba.
May the Force be with you.
Soon I'm gonna be a Jedi. No, I'm a Jedi.
Odpowiedz
#20
*drugi

Według mnie one nie wyglądają na niedokończone. Jest wiele technik i sposobów prowadzenia kreski, oraz wiele nurtów w sztuce. To, co rysuję jest przeciwieństwem unizmu, którym od jakiegoś czasu się interesuję. Myślę, że to taki trochę prymitywizm w monochromie, czyli tak, jak już wcześniej napisał Sun, coś podchodzącego pod popart.
Rysuje tak, jak mi wygodnie. To nie ma być efektowne, tylko moje. Smile
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości