Via Appia - Forum

Pełna wersja: ecie-pecie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czasem sobie lubię siąść i mazać, mistrzem nie jestem i nie chcę być, więc proszę mnie pod tym względem nie oceniać, amen.

Z zamiłowania do pierdółek:
raz
dwa
Czym to robisz? Podoba mi się ten pierwszy. Jest w nim coś interesującego, niby prosty, ale ma jednak wyraz. Czyli jednak nie pierdółka Smile
Drugi natomiast totalnie nie trafia do mnie, ot taki. Ale świetne oczy, głównie dlatego, że ja takich nie potrafię xD
Potrafisz, potrafisz, uwierz mi.
Czym to robię? Czarnym cienkopisem (byleby nie żelowym) i markerem. Kilka dni temu coś mnie tchnęło i się zaczęłam bawić, wcześniej używałam raczej ołówka.
I dziękuję oczywiście Smile
Niby proste, ale fajne. Podoba mi się. Ciekawe, co z tego wyniknie jak się w to bardziej zagłebisz.
Te brwi kobiety nr 1 są genialne! Fantastyczne! Niesamowite!Big Grin
Więcej nic nie powiem, bo brwi zawłaszczyły sobie całą moją uwagę.
Dzięki.
Ciekawe. Zalatuje pop-artem.

Pozdrawiam.

PS. Sun, następnym razem proszę o bardziej konstruktywne komentarze.

Pozdrawiam.
W pop-arcie jest więcej kolorów, a tutaj mamy monochrom, więc to nie pop-art.
Sama nie wiem chyba co to Big Grin
Ale skojarzenia z pop-artem są słuszne. No sama powiedz!

No sama mówię. Ja się nie wzorowałam na pop-arcie, ale może tak wyszło.
Fajną laseczkę namalowałaś.
W takich mike gustuje - zmysłowe usta...
E. Aha.
Chyba nie to okienko pan otworzył, bo ja żadnych "laseczek" nie rysowałam. Co najwyżej kobietę.

Mnie się kojarzą raz: Oczy szeroko otwarte, dwa: Oczy szeroko zamknięte. Coś w tym jest.
Ano tak, masz trochę racji.
Mi się podoba. Okiem totalnego amatora to wygląda to barrrrdzo ładnie. Też kiedyś próbowałem coś rysować ale ostatecznie nie umiem nawet narysować patyczaków.
Stron: 1 2