Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czas na brzegu peta tkwi póki co
#1
tuż za blokami
ta sama ławka i brzoza
na ławce całym istnieniem
w brzozie punktem odniesienia
płyńmy dalej normalsów
dalej potrzeba mi banału

dalej nie płyną już słowa
nie mam już komu dedykować wiersza

jeden punkt
Lapsus Calami

Licho nie śpi
Insomnia też

Lapsus Calami
Odpowiedz
#2
mnie mnie! zadedykuj mnie!
a zerwę z nieba gwiazdek bukiet
budził będę cię pomrukiem
i pieszczotą, nie budzikiem
będę twoim niewolnikiem!

a wiersz zaczyna się spoko, rychło robi się trudny, nader zagmatwany, a na koniec jakby w połowie urżnięty (z mojej perspektywy jeno - co podreślam, bo wielu o tym zapomina; mimo, że nie zaczynam wypowiedzi od "w imieniu nas, tuzów piśmiennictwa i krytyki na równi, oznajmia co następuje!...")
Odpowiedz
#3
Zaczęło się całkiem ciekawie od tej brzozy. Potem coś jakby zwolniło... no i właśnie ucięło ten wiersz(takie mam wrażenie) Myślę, że przydałoby się go rozbudować, trochę końcówkę zmienić. Jakoś mi tak zgrzyta. Dla mnie tak na 3/5 bo popłynęłaś dobrze, a potem jakby zwiało Cię z kursu. Wink

PS.

na plus jeszcze przyciągający tytuł Smile
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#4
zgadzam się. fajnie się zaczęło, a potem poszło w wiersz o wierszu, o nie-*-ożności napisania wiersza i ...bóg (oraz brzoza?) wie co jeszcze i gdzie wywiało cały liryczny potencjał z ciekawą solówką.


Słabo tym razem w całosśi, bo nie lubię, gdy dobre początki więdną. Mam nadzieję, ze ostra ocena będzie jak nawóz, jak podlanie ususzonego kwiatu. Aha, o papierosach i petach też się od lat często pisze. Spoko, kontynuuj temat, ale ... ja wiem, że potrafisz.

Póki co 2/5. Autorka jest zbyt dobra, abym oceniał wyżej w kontekście tego, co już zaczynała pokazywać.
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#5
Pytanie do autorki - czy tytuł jest inspirowany tekstem piosenki takiego wyjątkowo grafomańskiego zespołu z Łodzi? (:
Odpowiedz
#6
Ty sie zajmij grafomaństwem innych :p

Chmurnoryjny
Nie mam nic na swoją obronę za wstawienie takiego wiersza. Może to, że byłam w podłym nastroju.
Lapsus Calami

Licho nie śpi
Insomnia też

Lapsus Calami
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości