Zbiór miniaturek nieznanego autora
#1
Albo ja jestem jakaś głupia i szukać nie umiem, albo już nie wiem, co...
Od kilku tygodni chodzi za mną zbiór miniatur który kiedyś maiłam w rękach i wyczytałam stamtąd to jedno "opowiadanko", na które dziś trafiłam, ale za chiny nie umiem wspomnieć sobie co to za zbiorek, ani jakiego autora jest... Może mi ktoś pomoże?

Cytat:-Mój przyjaciel nie wrócił z pola bitwy. Proszę o pozwolenie pójścia po niego i przyprowadzenia go tutaj.
-Odmawiam -rzekł oficer- nie chcę abys ryzykował życie dla człowieka, który prawdopodobnie nie żyje.
Żołnierz odszedł, aby wrócić po godzinie śmiertelnie ranny, niosąc ciało swego przyjaciela. Oficer wpadł we wściekłość.
-Mówiłem ci, że nie zyje!. Teraz straciłem was obu! Powiedz...Czy warto było iść, by przynieśc martwe ciało?
-O tak! Gdy do niego dotarłem, jeszcze żył i powiedział do mnie "Jack, wiedziałem, że przyjdziesz..."

Wyglądało ciut inaczej, bo to z jakiegoś bloga skopiowałam, było dłuższe, ale sens jest zachowany.
Próbowałam googlować poszczególne fragmenty ale znalazłam tylko wyniki na blogach bez zaznaczenia autora.
Il-wieħed li jixtieq li jkun oriġinali u gost
Hypocrisy...
1/2011[/p]2/2011

#2
Niestety, pierwsze widzę...
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
#3
Na demotach ostatnio trafiłam na niego ale już wcześniej mi po głowie ta książka chodziła, pamiętam jak ją w zeszłym roku miałam w rękach, ktoś kazał mi ten kawałek przeczytać, jednak teraz nie mam jak się tego kogoś zapytać o tytuł...
Il-wieħed li jixtieq li jkun oriġinali u gost
Hypocrisy...
1/2011[/p]2/2011

#4
Czy ten zbior/ta miniatura byly publikowane na Inkaustusie?
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
#5
Poczytaj komentarze do tego demota, pamiętam że ktoś coś o tym napisał, że to zdarzyło się w bitwie naprawdę itp... Na pewno coś tam znajdziesz Smile
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
#6
Już dostałam właśnie odpowiedź na innym forum, to Anthony de Mello Smile
Można zamykać.

Done -rr-
Il-wieħed li jixtieq li jkun oriġinali u gost
Hypocrisy...
1/2011[/p]2/2011



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości