Ankieta: Co sądzisz o teoriach spiskowych?
Ankieta jest zamknięta.
Wierzę w nie! Żyjemy w świecie kontrolowanym przez spisek.
17.86%
5 17.86%
Niektóre brzmią bardzo sensownie.
75.00%
21 75.00%
Wierzę tylko w oficjalne wersje wydarzeń.
0%
0 0%
Teorie spiskowe to bzdury dla oszołomów.
7.14%
2 7.14%
Razem 28 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Teorie spiskowe.
#16
Zaznaczyłem drugą opcję. I moim zdaniem niektóre teorie spiskowe są prawdziwe inne nie. Najlepszym przykładem nieprawdziwych jest to że niby NASA nie wylądowało na księżycu. Bzdura jakich mało. A chyba najlepszym przykładem teorii spiskowej która się udała, i udaje do tej pory jest Zakon Iluminatów, założony przez Adama Weishaupta 1 maja 1776 roku. I tak jakbym miał się wypowiedzieć swoimi słowami, choć pewnie ściągnę na siebie inkwizycję, albo jak wolicie kongregację nauki wiary, to najbardziej w tym wszystkim miesza kler. Zapytacie może dlaczego kongregacja nauki wiary? Bo to teraźniejsza nazwa inkwizycji, tak, tak nie została zlikwidowana, ba nawet nie została oficjalnie potępiona. Jedynie usłyszeliśmy przeprosiny za błędy. I proszę nie wpajajcie mi że kościół robi coś dobrego, bo nie robi. Cała ta instytucja jest od początku nastawiona na zyski. No to takie moje zdanie. Jak macie pytania to piszcie Smile
Tak się bawię.
Odpowiedz
#17
Hastati, ja sie z Toba zgadzam w 100%, ale to jest temat o teoriach spiskowych a nie klerze, wiec jako krytyk jestem zmuszona Cie upomniec i poprosic o trzymanie sie tematu Smile Jak chcesz to zaloz na to osobny temat, chetnie sie wypowiem.
Si je ne pouvais écrire je serais muet,
condamné a la violence dans la dictature du secret.

Po śmierci nie ma przyjemności.

[Obrazek: gildiaBestseller%20proza.jpg]
Odpowiedz
#18
Ogólnie chodziło o to, że zamach był zaplanowany i wykonany przez USA. Binladen jest tylko figurantem i wcale nie ukrywa się w jaskiniach, tylko przebywa w stanach, a te jego nagrania są robione w studio. Co do tego nie mam pewności, ale reszta udeżyła mnie niczym blok granitu rzucony przez trolaBig Grin są to ekspertyzy, zdjęcia, amatorskie nagrania... Na jednym nagraniu widać i to wyraźnie, jak po uderzeniu drugiego samolotu po pewnym czasie następuje eksplozja nie powiązana z uszkodzeniami, w chwile po niej następne, powodujące zapadanie się stropu. Według ekspertyz uderzenie samoltu nie było w stanie spowodować złożenia się tak nowoczesnego wieżowca niczym harmonijka. Są też zdjęcia z tego ataku na pentagon, co był tego samego dnia. Mówili,że to boeing, a silnik był tylko jeden, maly z awionetki, a otwór w budynku miał głębokość kilku segmentó i był dość wąski. Ekspertyza wykazała, że to pocisk balistyczny... Mógłbym tak pisac i pisac. To trzeba obejrzec.
Nie robię wyjątków. Czarny, niebieski, pomarańczowy, czy nawet zielony jak zajdzie potrzeba.
Odpowiedz
#19
W WTC były podłożone bomby. Nie wiem czy mówimy o tych samych filmach, ale bardzo podobne. Atak na pentagon był zatajany i także zawalenie się budynku WTC7 (który zawalił się po upadku którejś z wież, ale nie pamiętam czy pierwszej czy drugiej)
USA to największy spisek świata. Świńskie grypy, 2012, WTC, Afganistan. To wielka walka o dominację i (w przypadku WTC i wojen) chodzi z złoża ropy naftowej.
"Umierając we własnych łożach, za wiele lat, będziecie chcieli zamienić te wszystkie dni, na jedną szansę, jedyną szansę, aby tu wrócić i powiedzieć naszym wrogom, że mogą odebrać nam życie, ale nigdy nie odbiorą nam naszej wolności!" William Wallace
Odpowiedz
#20
I Kryzys, zapomniales o Kryzysie! On tez jest sztucznie sterowany przez Babilon w postaci USA :p
Na szczescie my sie nie dalismy (jeszcze...)
Si je ne pouvais écrire je serais muet,
condamné a la violence dans la dictature du secret.

Po śmierci nie ma przyjemności.

[Obrazek: gildiaBestseller%20proza.jpg]
Odpowiedz
#21
Na WTC były dwa zamachy. Pierwszy, nie pamiętam kiedy,to bomby na parkingu w podziemiach. Drugi to samoloty. WTC7 zawalił się po drugiej wieży.
Nie robię wyjątków. Czarny, niebieski, pomarańczowy, czy nawet zielony jak zajdzie potrzeba.
Odpowiedz
#22
Och tak! Kryzys. Przecież mogą sobie wyprodukować tyle pieniędzy ile chcą Big Grin
"Umierając we własnych łożach, za wiele lat, będziecie chcieli zamienić te wszystkie dni, na jedną szansę, jedyną szansę, aby tu wrócić i powiedzieć naszym wrogom, że mogą odebrać nam życie, ale nigdy nie odbiorą nam naszej wolności!" William Wallace
Odpowiedz
#23
No właśnie nie! Bo oni nie mają już gdzie tych pieniędzy wydawać bo już wszystko mają i dlatego trzeba było zrobić załamanie na rynku ogólnoświatowym, by było gdzie wpompować te dolary.
Nie robię wyjątków. Czarny, niebieski, pomarańczowy, czy nawet zielony jak zajdzie potrzeba.
Odpowiedz
#24
Właśnie jeszcze się nie daliśmy, chociaż z taką władzą to nastąpi szybko. Co do ostrzeżenia dla mnie Big Grin Triss Big Grin chylę czoła i przyjmuję na siebie Smile ale chciałem tutaj ujawnić pewien spisek. I uważam że kler to spisek przeciwko światu. Jako że nie chcę dostać warna Big Grin już się nie rozpisuje Smile
Tak się bawię.
Odpowiedz
#25
My się nigdy nie damy!! Polska będzie kiedyś absolutnym hegemonem na Ziemi!!!! Buahahahaha!! To jest moja teoria spiskowaBig GrinBig Grin
Nie robię wyjątków. Czarny, niebieski, pomarańczowy, czy nawet zielony jak zajdzie potrzeba.
Odpowiedz
#26
Hum, spisek przeciwko światu...? Niech to cholera, zdejmijcie mi admina xD Jeszcze wam zaszkodzę bo chodzę do kościoła xD
Racja, mało śmieszny żart ;p Ale możesz mi dać jakieś argumenty, że kler to spisek przeciwko światu? Bo jak na razie nie dałeś żadnego, który by do mnie dobitnie trafił.
Od początku nastawione na zyski?
Człowieku, może prześledź historię Jezusa czytając Biblię, a nie kieruj się jakimiś, hm, wyssanymi z palca teoriami. Polecam także książkę "Szata" Lloyda C. Douglasa.
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
Odpowiedz
#27
KRK to nie zaden spisek, bo jego wladze dzialaja otwarcie i widac ich intencje. Nie chca przejac wladzy, bo wmowili sobie, ze juz ja maja i to w pewnej czesci prawda, ale na pewno nie w takim stopniu, jak im sie wydaje Smile

A Ty Malbert nie bierz tak do siebie, bo nikt tu nie ma zamiaru obrazic Ciebie ani nikogo, po prostu chodzilo o skomentowanie obecnych poczynan wladz KRK.

A tutaj cos dla niewtajemniczonych a zainteresowanych tematem, zeby juz skonczyc ten offtop: Nowy Porządek Świata
Si je ne pouvais écrire je serais muet,
condamné a la violence dans la dictature du secret.

Po śmierci nie ma przyjemności.

[Obrazek: gildiaBestseller%20proza.jpg]
Odpowiedz
#28
Kiedyś oglądałem wywiad z jakimś człowiekiem, ale nie mogę sobie przypomnieć jak się nazywał. Wywiad ten był 'podziemny' i był w częściach na YouTube. Jak znajdę to dam link, bo też nie pamiętam.

W skrócie powiem tak. Człowiek ten twierdził, że brał udział w Projekcie Filadelfia (kto nie wie co to jest, już wyjaśniam: Eksperyment ten odbył się 28 października 1943 na amerykańskim okręcie USS Eldridge, stacjonującym w Bazie Sił Morskich USA w porcie Filadelfia. I polegał na wygenerowaniu jednorodnego pola magnetycznego. Co owocowało zniknięciem statku a następnie teleportacją. Cała załogo albo zginęła, albo zachorowała psychicznie. Człowiek, z którym przeprowadzany był ten wywiad twierdzi, że rząd zabił załogę, a innym - ludziom bardziej zasłużonym - 'wyczyścił pamięć' i 'zrobił' osobami chorymi psychicznie. Taką osobą był człowiek udzielający wywiadu (dla ułatwienia, będę nazywał go "John").

Rodem z s-f, no nie? Ale to dopiero początek. "John" odzyskał pamięć, wskutek jakiś drastycznych przeżyć ( nie pamiętam co to było) Postanowił opowiedzieć to co przeżył. Mówił, że brał udział w różnych eksperymentach rządowych, Pheonix, Monatauk itp. Twierdzi, że rząd USA miał potężną technologie, że umieli się teleportować, byli na Marsie, gdzie znaleźli tajemnicze podziemia, w których znajdowały się relikwia. Były eksperymenty w których porywali dzieci i próbowali 'wkraść' im się do umysłów. Lecz nie tylko dzieci, Amerykanie bardzo chcieli kontrolować umysły więc wydawali kupę kasy na takie eksperymenty. "John" mówi także o Montauk, tajemniczej okolicy w które rzekomo była tajna baza. Co ciekawe, bazę tą wybudowano, przysypaną ziemią i posiano trawkę tworząc górę! Co jeszcze ciekawsze, niedawno w okolicy Montak znaleziono nieznany dotąd gatunek i nazwano go "Potworem z Montak" Oto link:
http://img.interia.pl/wiadomosci/nimg/w/...731204.jpg
"John" opowiada także, o podróży między wymiarami i czasie!

Wiem, że to wszystko wydaję się bajką, ale nigdy nie wiadomo, co oni knują. A i ten człowiek opowiadał bardzo przekonywującą, podając dany i szczegółowe opisy. Jak tylko znajdę to dam link do wywiadu, bo naprawdę warto obejrzeć.
"Umierając we własnych łożach, za wiele lat, będziecie chcieli zamienić te wszystkie dni, na jedną szansę, jedyną szansę, aby tu wrócić i powiedzieć naszym wrogom, że mogą odebrać nam życie, ale nigdy nie odbiorą nam naszej wolności!" William Wallace
Odpowiedz
#29
Muszę Cię zasmucić, ale wraz z naszym wykładowcą z biologii obaliliśmy mit potwora z montauk. To truchło szopa. Nieudolnie zpreparowane, poprzez usunięcie tkanki mięśniowej z kości szczękowej, i usunięcie przednich, górnych siekaczy i kłów, co miało imitować dziób. Budowa anatomiczna definitywnie wskazuje na czaszkę szopa. Dodatkowo zwierzę zostało ogolone z futra i kilka dni potrzymane w wodzie przez co uzyskano efekt wyblakłej i napuchniętej skóry. Budowa palców przednich łap wskazuje na szopa, umaszczenie fragmentów pozostawionej sierści również. Uszy wywinięte do tyłu, nie wiem po co... Jakiś sadystyczny maniak to zrobił.

oto link. nie jest to nasza praca, ale bardzo podobna:
http://scienceblogs.com/tetrapodzoology/...posite.jpg

Widziałem ten wywiad. Szczerze, nie uwierzyłem w ani jedno słowo, chociaż w wielu teoriom ufam. To jest zbyt fantastyczne by było prawdziwe. On coś jeszcze mówił o podróżach w czasie i zdaje mi się kontaktach z majamiBig GrinBig Grin
Nie robię wyjątków. Czarny, niebieski, pomarańczowy, czy nawet zielony jak zajdzie potrzeba.
Odpowiedz
#30
Znalazłem wywiad, jak by ktoś chciał Smile
http://www.youtube.com/watch?v=eSP0ToCfw...re=related
"Umierając we własnych łożach, za wiele lat, będziecie chcieli zamienić te wszystkie dni, na jedną szansę, jedyną szansę, aby tu wrócić i powiedzieć naszym wrogom, że mogą odebrać nam życie, ale nigdy nie odbiorą nam naszej wolności!" William Wallace
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości