Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szlakiem przeznaczenia
#31
Wybaczcie, że już od ponad tygodnia nic nie wstawiłam, ale jest to spowodowane moim wyjazdem oraz chwilowym brakiem weny. Postaram się wstawić coś w przyszłym tygodniu.
~~~~~~~~~~~~~~
Wybaczcie, ale muszę zmienić jedno zdanie z opowiadania, a mianowicie 'Ja nie jestem Edwardem, a ty nie jesteś Bellą'.
Powód? Ostatnio, czytając książkę natrafiłam na identyczne zdanie.
Nie chcę kopiować innych autorów, a niestety upłynął czas, w trakcie którego mogłam edytować post, który zawierał to zdanie.
Mam nadzieję, że nikt nie ma mi tego za złe.
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#32
.
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#33
.
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#34
Robi się coraz ciekawiej. Smile
Nie skupiałam się na błędach, więc nie będę ich tu przytaczać.
Tylko z ucieczki Emmy zrobiłaś taką wielką aferę... Rozumiem, że pocałunek w szkole z chłopakiem, do którego nic nie czuje, zrobiłby dużo szumu w każdej szkole z plotkarami i ta ucieczka jest właściwa, ale od razu zwoływać grupę poszukiwawczą? Tongue
Tak, czy inaczej, akcja powoli się rozkręca (ja też byłabym zazdrosna na miejscu EmmyWink). I... chcę jeszcze.
Pozdrawiam,
Verdi
Odpowiedz
#35
Wybaczcie, że tak długo nie wstawiam nowych fragmentów, ale ostatnio miałam małe kłopoty z weną pisarską... Póki co mam 3 strony A5. Postaram się wstawić coś nowego jeszcze we wrześniu, a najpóźniej w październiku.
Pozdrawiam was wszystkich serdecznie.
Lexis
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#36
Ehm no to tak:
-Masz u mnie plus, za styl pisania, jest prosty i przejrzysty, przez co dobrze się czyta twój tekst.
-Po drugie pisałaś, że nie inspirujesz się Zmierzchem i Pamiętnikami Wampirów hm... Według mnie cała ta historia, bohaterowie, szkoła, wydarzenia są żywcem wzięte z tych książek. Przepraszam, ale swego czasu miałam obsesję na ich punkcie i naprawdę czytając to czuję, jakby to była trochę inna wersja tamtych historii. Myślę, że nawet jeśli nie świadomie, to mocno się inspirujesz tymi książkami. Oczywiście możesz pisać rzeczy w tym stylu, to jest teraz na topie i jest nawet ciekawe, ale zachęcam cię też do napisania czegoś nowego. Smile Zachęcam do poczytania mojego nowego fragmentu. Smile
Wyciśnij życie, jak słodko - gorzką czekoladkę.
Nie żałuj błędów, tylko niespełnionych marzeń.
Zrób coś, dla siebie, lecz nie od jutra.
[Obrazek: malarskie-dziela-sztuki6_s.jpg]

Odpowiedz
#37
Dziękuję za tego plusa Wink
Cóż... Ostatnio sama niestety zauważyłam, że fabuła rzeczywiście jest do tych serii podobna. Dlatego właśnie napisanie nowego fragmentu zajmuje mi już ponad miesiąc. Staram się wymyślić coś nowego i próbuję dodać elementy grozy. Jak mi to wyjdzie- sami ocenicie.
Póki co mam 3 strony A5. Liczę na to, że dzisiaj uda mi się dobić do pięciu, ale ostatnio cierpię na brak weny ;// Ani czytać, ani pisać...
Pozdrawiam Wink
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#38
.
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#39
.
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości