Piąte zdanie
#46
Omijam pierwsze trzy zdania, bo to cytaty z innych knig, a nie właściwe zdania w TEJ książce...

Należy przypomnieć zasadę 13, polecającą stawiać przecinek przed powtarzającym się wskaźnikiem zespolenia.
(ufff - ledwo się wyrobiłam, bo na tej stronie zmieściło się dokładnie pięć zdań Tongue )

Gdzie postawić przecinek? - Ewa i Feliks Przyłubscy
Odpowiedz
#47
"Pierwsze założenie dotyczy momentu pojawienia się dodatniego zbocza sygnału b."

"Podstawy techniki cyfrowej" Andrzej Skorupski.
Odpowiedz
#48
"Wszystkie te wyobrażenia mogą być po prostu wypaczonymi przejawami tego samego bóstwa, którego pojęcie zatarły czas i błędne informacje?"

Krucjata przeciw maszynom Brian Herbert, Kevin J. Anderson
Lovercraft

"Każda godzi­na ra­ni, os­tatnia zabija."
Odpowiedz
#49
Cytat:Pomyśl, jak ja się czuję. Jestem następny na liście.

Starcie królów George R.R. Martin
Odpowiedz
#50
  • Utrzymywał, że najświętszy jest liść malwy.


- Opowiastki rozmaite. Listy wieśniaków, Klaudiusz Elian (to akurat jest opowiastka o Pitagorasie i jego naukach Big Grin )


Odpowiedz
#51
"Przygotuj bacik, klucz do odkręcania kaset, klucz oczkowo-płaski (lub nastawny) pasujący do klucza i tryb(y) które chcesz zainstalować."

Lennard Zinn, "Zinn i sztuka serwisowania roweru górskiego"

Hyhy, naprawiałem rower parę dni temu Big Grin
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#52
"Bakterie osiągają to przez wzrost komórki, która po osiągnięciu pewnych rozmiarów dzieli się na dwie identyczne potomne komórki."

Władysław J.H. Kunicki - Goldfinger "Życie bakterii"
Odpowiedz
#53
" - Już myślałem, żeście mu dali zapalić"

Przygody dobrego wojaka Szwejka
[Obrazek: sygnatka.png]
Odpowiedz
#54
"Art. 463. Jeżeli wierzyciel odmawia pokwitowania, dłużnik moze powstrzymać sie ze spełnieniem świadczenia albo złożyć przedmiot świadczenia do depozytu sądowego".

Kodeks Cywilny.
Odpowiedz
#55
Jacek Komuda "Samozwaniec, t.II" napisał(a):Dydyński zasłonił się łokciem.
opinie wyrażane przez Liwaj są jej subiektywnym zdaniem - zwyczajnie dzieli się własnymi wrażeniami, uczciwie, nie pomijając żadnych kwestii, bo wierzy, że inni postąpią tak samo w stosunku do oceny jej utworów.
Odpowiedz
#56
Clive Cussler. "Arktyczna mgła".

- Chińczycy zapłacą mi dziesięć procent więcej.

;]
Odpowiedz
#57
"Podobnie jak w przypadku mangi, tematyka filmów animowanych uwzględnia wiek i płeć odbiorcy"

Japoński - Kurs podstawowy
W księżycowym jasnym blasku
widziałam ciemne krople krwi,
co po twej dłoni na piasek spływały

Odpowiedz
#58
Nowy budynek- piękna, biała, modernistyczna wariacja na klasyczny temat muzułmański, jest darem rządu japońskiego.

Przewodnik National Geographic
EGIPT
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#59
Cytat:- O, przepraszam, manipulacja to działanie z premedytacją, wbrew drugiej osobie i bez jej świadomej zgody w celu uzyskania od niej reakcji, decyzji, działania lub jakiegoś zasobu korzystnego dla manipulującego.

Maciej Bennewicz, Coaching, czyli przebudzacz nauronów
opinie wyrażane przez Liwaj są jej subiektywnym zdaniem - zwyczajnie dzieli się własnymi wrażeniami, uczciwie, nie pomijając żadnych kwestii, bo wierzy, że inni postąpią tak samo w stosunku do oceny jej utworów.
Odpowiedz
#60
Cytat:Wszystko to można by osiągnąć, gdyby stawką nie było życie Cezara

Mario Puzo
Rodzina Borgiów
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości