Piąte zdanie
#16
- Dorregaray z Vole. Znamy się przecież. Spotkaliśmy się...
Andrzej Sapkowski - Czas Pogardy
"Umierając we własnych łożach, za wiele lat, będziecie chcieli zamienić te wszystkie dni, na jedną szansę, jedyną szansę, aby tu wrócić i powiedzieć naszym wrogom, że mogą odebrać nam życie, ale nigdy nie odbiorą nam naszej wolności!" William Wallace
Odpowiedz
#17
Zasrany Amerykański Vietnam!!!

Andrzej Ziemiański opowiadanie "Bomba Heisenberga" ze zbioru "Zapach szkła"
Nie robię wyjątków. Czarny, niebieski, pomarańczowy, czy nawet zielony jak zajdzie potrzeba.
Odpowiedz
#18
Wyszła, dokładnie zamykając za sobą drzwi.
J.K.Rowling "Harry Potter i Zakon Feniksa"
"Umierając we własnych łożach, za wiele lat, będziecie chcieli zamienić te wszystkie dni, na jedną szansę, jedyną szansę, aby tu wrócić i powiedzieć naszym wrogom, że mogą odebrać nam życie, ale nigdy nie odbiorą nam naszej wolności!" William Wallace
Odpowiedz
#19
"W czasie, gdy Mikołaj Potocki przebywał w niewoli, w kraju pojawiły się projekty zniesienia dożywotności urzędu hetmańskiego"
Romuald Romański "Niewyjaśnione zagadki historii Polski"
"KGB chciało go zabić, pozorując wypadek samochodowy, ale trafił kretyn na kretyna i nawet taśmy nie zniszczyli." - z "notatek naukowych" Mestari

Odpowiedz
#20
"Na pewno będzie zadowolona, jeśli okażesz jej szacunek, prosząc o radę"

Poul Anderson "Tancerka z Atlantydy"
Pewnego razu... żyli długo i szczęśliwie... Historie, które opowiadamy są ze snów. Bajki się nie sprawdzają. Rzeczywistość jest bardziej niepogodna... mroczna... straszna. Rzeczywistość jest dużo bardziej interesująca, niż życie długo i szczęśliwie.
`(Grey's Anatomy)
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
Odpowiedz
#21
Jestem pewny, że nikt mi nie uwierzy, ale to naprawdę jest jedno zdanie!

"Ze względu na mnogość szczegółów przypadających na jednostkę powierzchni mapy topograficznej, a szczególnie opracowywanej w małej skali, dla zapewnienia im wymienionych powyżej cech, konieczne jest przedstawienie tych szczegółów za pomocą znaków o możliwie najprostszej konstrukcji geometrycznej, określających w sposób jednoznaczny, choć z konieczności zgeneralizowany, położenie i wygląd terenu, który przedstawiają. tak aby można go było odtworzyć i ocenić z określoną dokładnością w wybranych aspektach."

Józef Beluch "Ćwiczenia z geodezji II"
Odpowiedz
#22
M. Wolski, "Antybaśnie z 1001 dnia napisał(a):Nigdzie jednej przyjaznej twarzy, nie mówiąc już o giermkach, gwardzistach czy choćby konfidentach."
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#23
"Na dnie potoku, jeszcze ze małości dziadziusia, leżał jeden spory kamień, jakby nim kto dziurę zatykał"

Bolesław Prus "Lalka. Tom II"
Odpowiedz
#24
"Kobiety patrzyły ze współczuciem na moją wątłą, smagłą, chwiejną, oszołomioną rozabudkę."

Vladimir Nabokov "Lolita"
Quod me non necaverit, certe confirmabit


Nie dajmy się zwariować. Nie mam doktoratu z filologii polskiej. Oceniam według własnego uznania...
wiersze, nigdy zaś Autora.
Odpowiedz
#25
ta jakaś cienka jest ;) wzięłam 23 stronę jeśli wolno


"Jednak nie jest ważna odległość, ale gotowość przychodzenia do Pana Jezusa i gotowość odnajdywania go w człowieku."

ks. Jan Twardowski
"Kilka myśli o wierze, nadziei i miłości"
Odpowiedz
#26
eee...nic szczególnego...Tongue

"Mówię o tym dlatego, że czasami mam takie dziwne przeczucie, że klient chce zrobić zwierzęciu krzywdę"

Jarosław Grzędowicz
"Księga jesiennych demonów"
Odpowiedz
#27
A mi się trafiło studium współczesnego społeczeństwa Tongue Hm, gorąco polecam, swoją drogą Smile

"Such sentiments, which now have the character of common sense, ensure that the significance attached to the 'protection' of children predominates."

Frank Furedi "Culture of Fear Revisited"
[Obrazek: 9780826493958.jpg]
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#28
"Cash Initiatives Project, FX - Requirements Matrix"

"This 'Use Case' represents an amended version of an existing process with the following amendments: it should be possible to record against a transaction if it has been funded real-time or using a houserate, it should be possible to record against a transaction if it still needs to be funded (linked to the above), any spread should be applied at point of retrieving a houserate." :/

Teraz widzicie z czym się użeram w pracy... Big Grin
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#29
A. Sapkowski, "Lux Perpetua"

" I tylko nie mów, że nie umiesz tego wyleczyć... Nie mów tego, jeśli ci własna skóra droga." Tongue
Take what you want and give nothing back.
Odpowiedz
#30
"Resztki rozsądku wymogły na mnie tyle, żeby przed wyjściem uspokoić rozhuśtany żołądek jajecznicą."

Rafał A. Ziemkiewicz, opowiadanie "Pobożne życzenie", zbiór opowadań "Coś mocniejszego"
Nie robię wyjątków. Czarny, niebieski, pomarańczowy, czy nawet zielony jak zajdzie potrzeba.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości