Kto skąd jest :)
#16
Ja jest wbrew pozorom nie z puszczy tyle co z Gdańska, Trójmiasta Wink

Taka mała biedna mieścina na północy z małym śmiesznym portem i śmieszną stocznią z drewna. Tongue
https://horyzontrpg.com
System fabularny space-apo. Indi.
Odpowiedz
#17
Lisek, o matko, czemu piatka!? Big Grin
Tyle jest liceów, a musiałaś pójść do zagłębia olimpijczyków? Big Grin
W jakiej jesteś klasie?
W sumie to powinienem gratulować Ci dostania sie do tego liceum. Najlepsze w Krakowie. Ja chodziłem do II LO, ale i tak skopaliśmy wam tyłki na turnieju gwiazdkowym Wink
Odpowiedz
#18
Och, Daniek, uwierz mi cholernie żałuję, że do II nie poszłam (w sumie to miałam na drugi wybór, ale no cóż...) ^^ Wydaje mi się, że klimat byłby o wiele lepszy Big Grin
hist-geo-wos! Smile A Ty w jakiej klasie byłeś?
you know that we are living in a material world and I'm a material girl.
Odpowiedz
#19
Hehe humaniści xD
Jestem z Wrocławia i jestem z tego dumny! Big Grin
Kobieto, puchu marny! Ty...
Jesteś jak zdrowie! Ile cię trzeba cenić ten tylko się dowie,
kto cię stracił...
Dziś piękność Twoją widzę i opisuję, bo tęsknię po Tobie.
Odpowiedz
#20
Ty już tak nie szpanuj... Wink MATINFIE -.-'
you know that we are living in a material world and I'm a material girl.
Odpowiedz
#21
Ja byłem w mat-geo co oznaczało w dwójce "ekonomiczny" Big Grin Wiem, paradoks, ale cóż. To była szkoła z kompleksami i w sumie nie żałuj, że tam nie poszłaś. Niektórzy nauczyciele byli z poprzedniej epoki, inni mieli chore ambicje, bo chcieli dorównać piątce i trochę się namęczyłem, zwłaszcza na matmie.

Ogolnie z perspektywy czasu wszystko oceniam inaczej, jakby bardziej pozytywnie. Poznałem tam masę ciekawych ludzi i wiele przeżyłem, ale nie wiem, czy mając wybór znów bym tam poszedł ;D
Odpowiedz
#22
No właśnie, u nas są świetni nauczyciele, ale towarzystwo... hmmm... nie komentuję ^^
you know that we are living in a material world and I'm a material girl.
Odpowiedz
#23
Życzę powodzenia w takim razie. Towarzystwo zawsze można mieć inne, nauczycieli ciężko zmienić...
Baw się dobrze w tej szkole, ale nie daj się zwariować olimpiadom Wink
Odpowiedz
#24
Oj tam, wiesz w tej szkole się tylko obijam. I dużo osób tak robi wbrew pozorom ^^
you know that we are living in a material world and I'm a material girl.
Odpowiedz
#25
Widzę, że nikt z mojego miasta nie miał na razie odwagi się zaprezentować, więc zaryzykuję i będę pierwszym odważnym - pozdrawiam z Warszawy Tongue
- Nie spodziewałem się Hiszpańskiej Inkwizycji...
- Nikt nie spodziewa się Hiszpańskiej Inkwizycji!
Odpowiedz
#26
Ja jestem z Krapkowic, rzut beretem moherowym od Opola, pseudostolicy pseudopiosenki. Chwali się, że stąd pochodzi Bojkot - legenda polskiego punka, jakaś laska, nie pamiętam nazwiska, która była Miss Polski parę lat temu, to że blisko do lasu czy na rozległe pola - zieleń i cisza, mamy także zrujnowane (wysadzone w powietrze przez kapitał zagraniczny, parę tysięcy ludzi pozbawionych pracy, ale cóż, panie Zielonka, kapitalizm) zakłady papiernicze, w których można by kręcić jakieś postapokaliptyczne filmy. Poza tym króluje styl dyskotekowy, jest spokojnie, a korupcja na szczeblach władzy, obsadzonych przez kolesi kolesiów, aż piszczy, ale kogo to obchodzi (szczególnie przekręty w domu kultury, zwanym domem kiermaszy). Zapraszam Big Grin
Odpowiedz
#27
(19-07-2011, 08:53)Marumba napisał(a): Widzę, że nikt z mojego miasta nie miał na razie odwagi się zaprezentować, więc zaryzykuję i będę pierwszym odważnym - pozdrawiam z Warszawy Tongue

No, bez przesady... To żaden wstyd Big Grin
Pozdrawiam
Maciej Ślużyński
http://www.rw2010.pl
Rewolucja wydawnicza nadeszła!
Odpowiedz
#28
Cytat:No, bez przesady... To żaden wstyd Big Grin
Nie wstydzę się tego, ale wiem, jaki jest powszechnie panujący obraz Warszawiaka (który oczywiście jest nieprawdziwy) Tongue
- Nie spodziewałem się Hiszpańskiej Inkwizycji...
- Nikt nie spodziewa się Hiszpańskiej Inkwizycji!
Odpowiedz
#29
Znaczy się że Warszawiaki to cwaniaki?? Big Grin
Odpowiedz
#30
Oni są fajni... (w sensie Warszawiacy) Tongue
you know that we are living in a material world and I'm a material girl.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości