Jurorzy oceniający
#1
Witam,

mam takie pytanie odnośnie jurorów oceniających, czy lista zamieszczona na forum dalej jest aktualna? Jakoś nie bardzo mi się wydaje, a dlaczego? Bo doczytałam się przed chwilką niejakiego Jarosława Jabrzębskiego, a z tego co widziałam ta osoba jest zbanowana. Wnosiła bym o podanie nowej listy, bądź aktualizację starej, bo wnosi zamęt.
Odpowiedz
#2
Faktycznie, nastąpiło kilka zmian i również wnoszę o aktualizację listy Smile
Life is what happens to you when you're busy making other plans ~ J. Lennon
[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#3
Lista została zaktualizowana.
Faktycznie wątek ten się zapodział i był nieaktualny. Teraz już powinno być dobrze.
Odpowiedz
#4
Danek, chyba zapomniałeś o Fancie w recenzentach poezji Tongue
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#5
A tak racja Smile
Odpowiedz
#6
Nic dziwnego, skoro kilka tygodni temu byłam pewna, że nie będę oceniaczem xD
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#7
Zwykle niedopatrzenie z mojej strony Smile

Wysłane za pomocą programu Tapatalk
Odpowiedz
#8
Dzięki za aktualizację... Coś ich mało... Aż się zdziwiłam. Ale przestało mnie dziwić, że nie zawsze szybko teksty są komentowane przez nich.
Odpowiedz
#9
Każdy z oceniających robi to w miarę swojego wolnego czasu. Doceńmy ich upór i pracę. Czasem muszą przebrnąć przez naprawdę tragiczne teksty i dać merytoryczny komentarz na tyle neutralnie, co by autor nie zechciał się powiesić.
Odpowiedz
#10
Nikt nie jest nieomylny, ale warto szanować się wzajemnie.
Ja na przykład nie mam zwyczaju komentowania tekstów autorów, którzy moją opinię mają gdzieś Smile
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#11
Rozumiem, rozumiem... Ale wiem, że część userów jednak narzeka - teraz widzę, że nie do końca mają rację, bo 3 recenzentów prozy to troche mało, a teksty nie raz dłuuugie, a trzeba dokładnie przeczytać. Poezji jest o jeden więcej, ale też nie zawsze da się zauważyć by była cała trójka( przynajmniej jak ja jestem na forum Tongue), no i w sumie, też w wiersz trzeba się wczytać, czyli? Kilku krotnie przeczytać. Ja tam zawsze lubiłam czytać np za drugim razem na głos.
Odpowiedz
#12
Oceniaczy jest mało, to prawda. Ale przecież gdyby każdy aktywniejszy użytkownik nim został, wkrótce zabrakłoby zwykłych, piszących użytkowników.
Warto też wspomnieć o tym, że nie zawsze cała siódemka (przepraszam jeśli się pomylę, nie orientuję się w dokładnej liczbie) ma czas, aby faktycznie sporo komentować.
Cytat:no i w sumie, też w wiersz trzeba się wczytać, czyli? Kilku krotnie przeczytać. Ja tam zawsze lubiłam czytać np za drugim razem na głos.
W wiersz niekiedy trzeba się wczytać bardziej, niż w najdłuższą prozę. Ja również często czytam sobie na głos Wink
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#13
Otóż to. Każdy zwykły użytkownik powinien komentować, jeżeli chce zostać skomentowany. Nie ma co się oszukiwać w społeczności internetowej chodzi o samonapędzanie się pewnych zjawisk, w tym komentowanie utworów pomiędzy użytkownikami.

Po prostu grupy recenzenckie są zobligowane do komentowania, a nawet "Hercules dupa, kiedy wrogów (utworów) kupa" Wink
Odpowiedz
#14
Jasna sprawa, ale sądzę, że powinno się jednak oceniać jak już utwór a nie autora, choć może nam zaleźć za skórę. A ostatnio co widzę osobistych "wycieczek" jest sporo.
Odpowiedz
#15
od tepienia osobistych wycieczek są modzi, spokojnie, czuwają i reagują Wink
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości