Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Insomnia a F31
#1
Insomnia nie wie czy kiedyś
wybudzi się z własnych powłok
kokonu w który zwinięta czeka na zmiany
faz
faz

Insomnia nie może się zdecydować
gdzie jest jej imię i nazwisko
i która część przypadłości to określa

ale nie myślmy pesymistycznie
bo Cobain Hemingway Van Gogh
podobno nawet sam Herbert
też

z przezorności spytam jednak
czy poszli do nieba
Lapsus Calami

Licho nie śpi
Insomnia też

Lapsus Calami
Odpowiedz
#2
Och, madame, czasami mam wrażenie, że całe społeczeństwo cierpi na niedobór litu. Wspaniały tytuł.

Podwójne pozdrowienia
dla każdej z faz.
Proszę we mnie wierzyć.
Odpowiedz
#3
litem chętnie się podzielęBig Grin strasznie niesmaczne toSmile bardzo zgrabna budowa wiersza i temat mi bliski także ode mnie.... dużoTongue
jestem nikim i niczym
Odpowiedz
#4
Mam swój. Zresztą codziennie rano układam sobie tęczę z tabletek na stole i przechodzę po niej na drugą stronę wszechświata, proszę nie pytać, która jest właściwa.
Proszę we mnie wierzyć.
Odpowiedz
#5
zawsze możemy razem ułożyć z nich jakiś piękny witraż, moje same białe. będzie to może coś z dużą ilością śniegu, na pewno coś wspólnie wymyślimy.
jestem nikim i niczym
Odpowiedz
#6
Kolaże i witraże. Jak te lustra, które są dziurami do równoległych wszechświatów. Niech pan je chowa pod językiem, a potem pod łóżkiem, będziemy się pięknie bawić! Przepadam za tym pomysłem, panie Czasie.

Białe dziury!
Proszę we mnie wierzyć.
Odpowiedz
#7
Insomnia nie wie czy kiedyś
wybudzi się z własnych powłok................po co powłok......wybudzi się z własnego kokonu
kokonu w który zwinięta czeka na zmiany............w którym......zwinięta czeka na przeobrażenie
faz
faz

Insomnia nie może się zdecydować..........po co powtarzać Insomnia
gdzie jest jej imię i nazwisko
i która część przypadłości to określa........ ?

ale nie myślmy pesymistycznie
bo Cobain Hemingway Van Gogh
podobno nawet sam Herbert
też

z przezorności spytam jednak........kto spyta Insomnia czy autorka?
czy poszli do nieba

Tylko tyle.....nie zachwycił a tytuł bez goglowania jest dla wtajemniczonych
Nie umiem pisać konstruktywnych komentarzy.
Odpowiedz
#8
już miałem uzbieraną ich odpowiednią ilość żeby ulepić z nich idealną kobietę. lecz jeśli mam możliwość tworzenia witraży z boginią, porzucam ten absurdalny pomysł na rzecz tego, pełnego możliwości.

Pozdrawiam Boginie i Autorkę dzięki której możemy marzyć o witrażach.
jestem nikim i niczym
Odpowiedz
#9
A czy musi być dla wszystkich? To nie jest wina sutora. Tak trudno było z tymi googlami? może Insomnia jest autorką? Nie rozumiesz trudno. Nie litu akurat nie biorę.
Nie chcę udawać pisząc o pierdołach zamiast o tym co mie boli, a co widzę jest wielkim tematem tabu w społeczeństwie. Może jestem w manii, ale to nie jest moja wina.

A wiersz możesz oceniać jako wiersz, chociaż rozumiem, że moje wypociny nie muszą ci się podobać Lysso.
Myślę, że jakby to było pół społeczeństwa to by było cudnie.
Lapsus Calami

Licho nie śpi
Insomnia też

Lapsus Calami
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości