Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Desperacja
#4
Tekst jest dobry! Nie rozumiałem po co ten rozciągnięty, początkowy opis, ale zrozumiałem, gdy doszedłem do zakończenia, które według mnie jest najlepszym momentem tego tekstu - naprawdę fajne zaskoczenie, czyli to, co w horrorach jest bardzo ważne.
No i masz rację, to jest pomysł na dłuższe opowiadanie - rozbuduj go i będzie bdb.

Co mi trochę nie gra: rozumiem, że krwi mogło być na tyle dużo, że spływała po schodach, ale w to, że dopływała, aż do salonu piętro niżej i mało tego - tworzyła tam sporą kałużę to dość ciężko uwierzyć. Zmniejsz trochę jej ilość.Tongue Jak będzie trochę mniej to też da radę zrobić motyw z poślizgnięciem, spokojna głowa.Smile

Podobało mi się!

PS. Nie zgadzam się z Hillwalkerem: właśnie krew opisana na początku to wg mnie najlepszy pomysł w tym opku. Mamy zasygnalizowaną od razu jej obecność, kiedy przychodzi finał gdy spoiler dzieciak poślizguje się na krwi koniec spoilera, przypominamy sobie właśnie o tym początku. Wychodzi fajna klamra, widać że opowiadanie jest przemyślane i autor od samego początku wie dokąd historia zmierza. Moim zdaniem.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Desperacja - przez Anansi - 08-09-2012, 21:28
Odp: Desperacja - przez Anansi - 09-09-2012, 17:48
RE: Desperacja - przez Hillwalker - 09-09-2012, 19:47
RE: Desperacja - przez Jarek - 09-09-2012, 22:05
Odp: Desperacja - przez Anansi - 09-09-2012, 23:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości