Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film
#4
Chodziło o zakończenie zamieszczonego tekstu.

Cytat:Wyciek krwi z jego lewej piersi Rudy próbował zatamować dłonią;
To JA pytam, co to jest wycinek krwi według ciebie, bo według mnie, to jest bzdura jakaś, a już zwłaszcza, gdy się go tamuje.
Niżej za to stoi:
Cytat:natychmiast odsunął ją od ciała, a z jego otwartych ust wydobył się okrzyk zdumienia.
Fatalnie zapisane. To, że ja się domyślam, o co ci chodziło, to jedno, ale jak wyszło – to drugie.

Cytat:Impulsem była też próba wyrwania ze skostniałych palców narzędzia, nim padł następny cios.
Może temu uwierzysz.
http://sjp.pwn.pl/szukaj/impuls
Impuls tu nie pasuje. Ja profesorem nie jestem, ale powyższego jestem całkiem pewien.


Cytat:ludzie ewakuowali się gdzieś indziej
Zarzut miałem do tego, jakże idiotyczne było owo podejrzenie. Z powodu awarii elektrycznej ludzie się ewakuowali;/ mało tego, zrobili mysim cichcem. Wybacz, ale to kretyniczne podejrzenie. Podskok, walenie serca, dreszcze wielkiego chłopa po upadku dziewczyny ja rozumiem, ale to jest śmiesznawe. Być może czepialstwo, ale nie wydaje mi się. Nie szukam na umór powodów do krytyki, bo i tak jest ich nadto.

Cytat:"Jakie to robale? Dżdżownice, czy skarabeusze?"
A jakie to ma znaczenie?
Ano właśnie ma (ale ja już tłumaczyłem czemu, chyba lepiej tego nie wyjaśnię; póki co).

Poddał się jej mimo bólu głowy i odpychającego zapachu własnego oddechu
Big Grin a jednak wyszło jak żart. Ja przepraszam, ale tak jest. Gościu ma w chacie rodziców jakieś robakami oblazłe mięso, ale jego nieświeży oddech i tak bardziej mu doskwieraBig Grin super. A klimat buduje niebywały!

Cytat: Mdlałeś kiedyś? Ja kilka razy. Tuż przed zemdleniem zaczernia się pole widzenia. U mnie to były zwykle czarne punkty, które ostatecznie mnożyły się na tyle, że miałem wrażenie "ślepnięcia". Potem otępia się zmysł słuchu a następnie... BUM. Leżysz. Tak to wygląda.
Czytaj uważniej moje komentarze i wiedz, że nie są po nic.
Wiem, czym miały być kropki, ale słowo „sterta” (tych kropek!) rujnuje całość. Nie starczy siąść i pukać w klawe. Trzeba puknąć w odpowiednie miejsca (tobie wychodzi to dobrze, ale masz chwile, gdzie „źle pukasz”;] kumasz?).

Cytat:Najpierw opisana jest sylwetka. Poza tym narrator z tego co mi wiadomo jest typu "wszechwiedzący" więc on mówi tylko "Rudy ujrzał" a co ujrzał on sam opisuje. Niekoniecznie rozumiem sens tej uwagi, ale dobra
Mało ważne, ale spróbuję krótko:
Nie można wychodzić z usprawiedliwieniem, że „e, to bohater tak spojrzał, ja nic na to nie poradzę” – tu się głównie liczy nie to, co faktycznie ktoś tam zobaczył, tylko to, co CZYTELNIK poprzez oczy czyjeś zobaczy. Warto to uporządkować, a ja śmiem twierdzić, że ty to tutaj raczej niefortunnie uporządkowałeś, ale wolna wola, nic na przymus.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Film - przez Mroczny_Koper - 04-09-2012, 23:17
RE: Film - przez miriad - 05-09-2012, 14:36
RE: Film - przez Mroczny_Koper - 05-09-2012, 16:34
RE: Film - przez miriad - 05-09-2012, 18:48
RE: Film - przez miriad - 05-09-2012, 20:48
RE: Film - przez Mroczny_Koper - 05-09-2012, 21:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości