Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Księżniczka - Antybaśń
#9
Cytat:Kolejne trzydzieści procent odpadało, gdy się okazywało, że do komnaty nie prowadzi podjazd dla niepełnosprawnych.

Cytat:Ale z tymi umierającymi po drodze na szczyt… eeeeeee…

Cytat:Remigiusz ujrzał, że była ruda i wrócił do domu.

Cytat:- Kraaaaaa!!! – krzyknęła Rozalia ze strachu.

Cytat:- Jak to? – zdziwiła się Rozalia – przecież umówiliśmy się na gwizdnięcie.
- Yyy… ale…

Cytat:- Wybór...
A to było całkiem niezłe.

Cytat: „Rozalia nie ma szans... Zginie młodo i rudo...”

Cytat: „Mam nadzieję, że nie będzie tłukł tych kartofli. Wszak młodych ziemniaków się nie tłucze” – implikowała Rozalia.

Cytat:- W sumie też nie wiem po co mi te majtki – przytaknęła Rozalia i wyrzuciła je z plecaka. – Dziewiętnaście lat nie zmieniałam, to teraz też mnie nie zbawią

Jak widzisz, skupiłem się raczej na pozytywach;] Nie znaczy, że nie ma negatywów. Z tych jednak wymienię zaledwie drobne błędy (głównie interpunkcja i powtórzenia) i zwyczajnie słabsze momenty, jakie można dostrzec wszędzie i u każdego, czasem co prawda słabsze bardzo rażąco, ale można przymknąć oko. W ogóle sam poziom tekstu (na koniec drastycznie spadł), choć potraktowanego na lekko, a to przecież dodaje łatwizny, nie szarżuje jakimś mega polotem, ale… jest ok. Przede wszystkim masz talent komiczny;]. Wiele można dopracować, choćby technicznie, i byłoby o wiele, wiele bardziej cacy, przy czym – nadal bym się nie łamał, bo tekst niepoważny i pisany dla hecy. No i hecę mi przysporzył, toteż powstrzymałem się od wnikliwszej krytyki. Szczere dzięki;D
Aha, i chcę zaznaczyć, że rude jest piękne i ma do mnie zawsze wstęp wolny!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Księżniczka - Antybaśń - przez Laj - 22-08-2012, 21:56
RE: Księżniczka - Antybaśń - przez kapadocja - 22-08-2012, 22:53
RE: Księżniczka - Antybaśń - przez Szaden - 23-08-2012, 20:50
RE: Księżniczka - Antybaśń - przez Laj - 23-08-2012, 21:15
RE: Księżniczka - Antybaśń - przez Black Moon - 23-08-2012, 21:28
RE: Księżniczka - Antybaśń - przez Szaden - 25-08-2012, 15:31
RE: Księżniczka - Antybaśń - przez Laj - 04-09-2012, 21:48
RE: Księżniczka - Antybaśń - przez Mestari - 04-09-2012, 22:12
RE: Księżniczka - Antybaśń - przez miriad - 05-09-2012, 01:49
RE: Księżniczka - Antybaśń - przez Laj - 08-09-2012, 23:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości