Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Księżniczka - Antybaśń
#8
Cytat:Znajdował się za siedmioma górami, trzema lasami, jedenastoma strumieniami, jednym pagórkiem, trzema polami z burakiem pastewnym, jednym ugorem, stacją benzynową Shell i za stodołą pana Heńka.
Grunt do dobra lokaliza Big Grin

Cytat:- Lustereczko, powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy w świecie?
- Na pewno nie ty, maszkaro – prychnęło lusterko – jak na ciebie patrzę, to mam ochotę rzucić się o ścianę.
Szczerość lustereczka cudna Big Grin

Cytat:- O, losie! O, niewdzięczny losie! Czemuż ja muszę cierpieć? Czemu mam liszaj? Czemu pęseta mi przez okno wypadła? I czemu, ach czemu jestem ruda jak połączenie marchewki, wiewiórki i zwoju miedzianego druta? – szlochała.
Biedna. Tylko patrzeć jak zostanie wciągnięta przez wir w trakcie mieszania herbaty Big Grin

Cytat:Kiedy otworzyła mu rozpromieniona Rozalia, Remigiusz ujrzał, że była ruda i wrócił do domu.
Biedny Remigiusz, a tak się trudził przez cały akapit xD

Cytat:- Przybyłam na wezwanie, którym była twa gorzka łza – oznajmiła ciepłym i opiekuńczym tonem.
- Jak to? – zdziwiła się Rozalia – przecież umówiliśmy się na gwizdnięcie.
- Yyy… ale…
- To ja, cholera, każdego wieczora przez sześć lat gwizdałam z tej wieży jak jakaś idiotka, gardło sobie zdarłam, dziąsła mi spuchły i bezpowrotnie utraciłam górną lewą trójkę, a ty mi tu przyłazisz po tylu latach i mówisz, że się umówiłyśmy na gorzką łzę?
Ona ma jednak pecha Big Grin

Cytat:- Nie umiesz śpiewać. Weźmiemy bibliotekę siłą.
Hahaha Big Grin

No i mogłabym tak wypisywać długo. Drogi Laju - przyprawiłeś mnie o głupawkę, za co Ci dziękuję Big Grin I nie przejmuj się gwiazdkami, bo po co? [/align]
"KGB chciało go zabić, pozorując wypadek samochodowy, ale trafił kretyn na kretyna i nawet taśmy nie zniszczyli." - z "notatek naukowych" Mestari

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Księżniczka - Antybaśń - przez Laj - 22-08-2012, 21:56
RE: Księżniczka - Antybaśń - przez kapadocja - 22-08-2012, 22:53
RE: Księżniczka - Antybaśń - przez Szaden - 23-08-2012, 20:50
RE: Księżniczka - Antybaśń - przez Laj - 23-08-2012, 21:15
RE: Księżniczka - Antybaśń - przez Black Moon - 23-08-2012, 21:28
RE: Księżniczka - Antybaśń - przez Szaden - 25-08-2012, 15:31
RE: Księżniczka - Antybaśń - przez Laj - 04-09-2012, 21:48
RE: Księżniczka - Antybaśń - przez Mestari - 04-09-2012, 22:12
RE: Księżniczka - Antybaśń - przez miriad - 05-09-2012, 01:49
RE: Księżniczka - Antybaśń - przez Laj - 08-09-2012, 23:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości