Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Malberta rozważania - czyli rozprawy o rzeczach mniej lub bardziej ważnych.
#3
"Nie można tego zbierać, po swoich ulubieńcach? Czym się różni gówno psie, od gówna ludzkiego? A jak, ja bym tak zaczął walić kupy gdzie popadnie!?"- Cytat z jednego z najlepszych polskich filmów, idealnie by podsumował twoją wypowiedź, odnośnie psich niespodzianek.
W zeszłym roku, bodajże, oglądałem materiał odnośnie panów, którzy za drobne wykroczenia, zamiast iść do więzienia na kilka tygodni, czy płacić grzywny, dostawali tzw. "gównojadki" (to taki rodzaj odkurzacza) i oczyszczali parki z psich gówien. Pomysł jest ciekawy, i godny upowszechnienia.

Co do Katynia, uważam że pierwsze rządy lll RP zaspały w tej sprawie. Odnośnie Katynia trzeba było rozmawiać ze śp. Jelcynem, który był dość ugodowy w polityce zagranicznej.
Z Putinem jest inaczej, były agent KGB, ma ambicję odtworzenia Imperium Rosyjskiego, i dla zachowania prestiżu, będzie robił co mógł, by umniejszać wagę zbrodni katyńskiej.
W sprawie Katynia Polska ma silne oparcie, w Kościele Prawosławnym, który potępia zbrodnie stalinowskie, i ma przy tym jako taki autorytet wśród Rosjan, co też nie jest bez znaczenia.

Odnośnie donosów na sąsiada: UE kontynuuje tradycję lll Rzeszy i ZSRR, i prowadzi pernamentną inwigilacje społeczeństwa. Nie wiem czy zwróciliście uwagę że w Związku Radzieckim minister nazywany był komisarzem ludowym, a w UE komisarzem (już nie ludowym). Ot, taka kontynuacja tradycji Tongue
Borek- istota człekopodobna, ze skłonnościami do nałogów. Nie myśląca, nie czująca, konsumująca. Pragmatyk, darwinista społeczny. Politycznie: monarchista. Z zawodu: przynieś, podaj, pozamiataj w odlewni stali, oraz grafoman do wynajęcia, tłumacz mang.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Malberta rozważania - czyli rozprawy o rzeczach mniej lub bardziej ważnych. - przez Borek - 06-03-2010, 00:11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości