Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Dramat/Komedia] Debata
#3
Cytat:o imieniu TOMASZ
znajome imię, szkoda
ale zauważyłem dziwne postacie w komedii, więc mimo wszystko jest nadzieja na coś spoko Wink


Cytat:Witam wszystkich Państwa w programie „Czas na prawdę. Prawda na czas”.
dobra nazwa, chwytliwa. Sam wymyśliłeś?


Cytat:Lord Darth Vader, założyciel partii politycznej Gwiazda Śmierci i Sprawiedliwość.
natomiast ta nazwa jest słaba, zupełnie jak "kierdole paczyńskich"


Niemniej uśmiechnąłem się już parę razy czytając ten tekst, co oznacza, że nawet mi się podoba.
Kpisz z polskiej sytuacji politycznej (ciekaw jestem, jak bardzo aktualnej). Szkoda, że przynajmniej na razie podmieniłeś tylko imiona postaci

a to jest świetne:
Cytat:Niestety Han Solo nie będzie dzisiaj zbyt rozmowny, ponieważ, jak państwo widzą, jest obecnie zamrożony w bryle karbonitu.
Big Grin


Yoda mówi po swojemu, Vader robi wdechy itp. - fajnie, że dbasz o detale, choć tego raczej się spodziewałem.


Cytat:ale tuż obok siedzi pan wicepremier Waldemar Pawlak.
dobra, zmieniam zdanie. jesteś genialny Big Grin
ludki ze Star Wars i Pawlak - to mnie rozwaliło, a dodatkowo nazwy, na które wcześniej narzekałem przestały być wadą - brawo Smile


długo długo nic fajnego (chyba sie przeliczyłem z tym genialnym...), no może gadka Chewbaccy, którego o dziwo wszyscy rozumieją... śmiesznie by to wyglądało na żywo.


Cytat:YODA: (zatroskany) Po ciemnej stronie mocy Gwiazda Śmierci i Sprawiedliwość jest. Na stronę złą ścieżki przeszli. Koalicję z SLD planują.

VADER: (wdech) Gospodarka pod rządami Jedi wyraźnie zwolniła (wydech). Czasami trzeba poświęcić jedną planetę dla dobra galaktyki (wydech).
Hahahahahahhahah! Big Grin


Cytat:CHÓR: (śpiewając) Ty się Pawlak nie wychylaj!
Big GrinBig GrinBig Grin


Cytat:YODA: Mniej ziemi nie znaczy mocy mniej! Moc jest silna w małoobszarowych rolnikach! Unia Europejska dofinansować silnych w moc powinna!
ten Yoda coraz bardziej mi się podoba. On najlepiej pasuje mi na polityka


św Izydor, pozdrowienia dla papieża ok, ale mnie nie rusza, wciąż czekam na Godota...


hasło wyborcze Vadera niezłe, pojedynek taki sobie...
Cytat:PREZENTER: Pytanie konkursowe brzmi: „Kto ma więcej charyzmy: Waldemar Pawlak czy dwa wagony pieluch?

(PAWLAK wzburzony dobywa zza pazuchy miecz świetlny i obcina PREZENTEROWI głowę, dzięki czemu w końcowej klasyfikacji wygrywa jednym głosem z dwoma wagonami pieluch.
za to ta scena super


Cytat:GŁOS Z OFFU: Ivona Pavlovic.
Ahaahhahahahahhahaha! Big Grin to jest najlepsze Big Grin


powiedz tylko... Vader na końcu zabił Godota?
i jeszcze jedno: Co chciałeś przez to wszystko powiedzieć? Polska doczeka się ratunku, czy nie?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Dramat/Komedia] Debata - przez Laj - 23-05-2012, 17:42
RE: [Dramat/Komedia] Debata - przez haniel - 25-05-2012, 10:06
RE: [Dramat/Komedia] Debata - przez Szaden - 25-05-2012, 15:39
RE: [Dramat/Komedia] Debata - przez Mestari - 27-05-2012, 19:17
RE: [Dramat/Komedia] Debata - przez Laj - 30-05-2012, 18:05
RE: [Dramat/Komedia] Debata - przez Scathach - 03-06-2012, 09:02
RE: [Dramat/Komedia] Debata - przez Marumba - 07-06-2012, 21:38
RE: [Dramat/Komedia] Debata - przez Predator - 09-06-2012, 18:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości