Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu.
Czas na mnie... Mam na imię Ewa. I nie mam nałogów Tongue (no, może poza inkiem)
Na drugie Anna. Z przypadku. Bo mój kochany tata chrzestny, który rejestrował moje pojawienie się na świecie w prlowskich czasach zapomniał, jak moja mama sobie umyśliła. I stał przy okienku, zastanawiając się, Ewa czy Anna? A c... kij tam. Ewa Anna. I tak zostało...

Kapadocja? Z reguły, gdy podaję maila, to mówię, że to jak kraina w Turcji. Ale to nie prawda. Ksywka pochodzi od mojego przeukochanego klanu w Wampirze: Mroczne Wieki. Po prostu Kapadocjanie wyjątkowo przypadli mi do gustu. A że nawet maturę z polskiego prezentowałam o krwiopijcach... To już inna inszość. Teraz chyba przyjdzie mi zmienić frakcję i stanąć ramię w ramię z Blade'm, by łowić wszystkie zmierzchowe niedorajdy, psujące opinię wampirycznemu nurtowi.

Skąd zamiłowanie do tematu? Czysty sentyment. Pierwszym systemem RPG, w jaki zagrałam, był Wampir. I ta miłość mi nie przeszła, choć Wampir musiał zrobić nieco miejsca dla Warhammera Big Grin
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 04-07-2010, 11:03
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 02-01-2011, 17:48
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 08-06-2011, 06:34
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 08-06-2011, 09:01
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 08-06-2011, 22:11
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 09-06-2011, 18:40
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez kapadocja - 10-12-2011, 22:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości