Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu.
#19
Witam.
Moje imiona Dominika Beata, co w odwróconej kolejności znaczy tyle, co: błogosławiona służebnica Pańska (jak to brzmi ...^^) Nie mam trzeciego imienia, ponieważ nie jestem katoliczką. Z powodu braku trzeciego imienia zbytnio też nie cierpię, bo w pełni nie wykorzystuję nawet drugiego Wink

Nick: Miałam już całe mnóstwo nicków (kiedy we wcześniejszych latach moja psychika była jeszcze na tyle rozchwiana, że co chwilę wymyślałam sobie coś innego, aż sama się w tym wszystkim pogubiłam), ale wierna do końca pozostanę Lillith. W różnych wydaniach jak np. Lady Lillith, Lillithu, czy po prostu Lillith. Niemniej zawsze Lillith.
Zainspirowała mnie swoją historią. Jest symbolem niezależności, wolności, kobiecości i sexu. Jest w każdym calu sobą, ponosząc wszystkie tego konsekwencje.
Od kiedy tylko natknęłam się po raz pierwszy na jej historię nie mogłam już sobie wyobrazić, bym mogła mieć inną duchową patronkę i przewodniczkę niż ona. Co myślę też widać w mojej twórczości skierowanej na mroczne klimaty ^^
Piekło jest puste, a wszystkie diabły są tutaj.
William Shakespeare
[Obrazek: gildiaPiecz1.jpg]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Lilith - 07-03-2010, 20:34
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 04-07-2010, 11:03
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 02-01-2011, 17:48
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 08-06-2011, 06:34
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 08-06-2011, 09:01
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 08-06-2011, 22:11
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 09-06-2011, 18:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości