Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu.
#8
Zguba - poniekąd od zagubionego pierwiastka ludzkiego z pozycji obserwatora oceniającego ludzkie społeczeństwo. Dodatkowo od wielkiego, potężnego, silnego i o inteligencji ledwo dościgającej amebę antybohatera z filmu Batman i Robin.
Imiona: Michał Stanisław, po dziadku, który zmarł na zawał na niespełna rok przed moimi narodzinami, na bierzmowaniu Jan (od tego z Dukli).

Z powodu mojej wysokości w przód od podstawówki do gimnazjum nazywany Bułka/Buła. Za czasów pierwszych kroków w internecie (ach te czasy modemów) nazywałem się bardzo mhrocznie Mr.Death. Ale po pewnej mailowej kłótni z inszym imć Mr. Deathem i po oglądnięciu w/w filmu przyjąłem ksywkę Zguba (i to już mocne 10, jak nie więcej lat tym nickiem się posługuję). Obecnie Twory techniczne, jak muzyka, animacje, grafika, programowanie, strony www podpisuję moim nowym nickiem TheTechBrain, zaś utwory literackie po wsze czasy będą nosić znamiona Zguby.

Dziękuję za uwagę.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Zguba - 26-02-2010, 22:10
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 04-07-2010, 11:03
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 02-01-2011, 17:48
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 08-06-2011, 06:34
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 08-06-2011, 09:01
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 08-06-2011, 22:11
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 09-06-2011, 18:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości