Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu.
#42
Oj miałem nicków trochę Smile

Najpierw był lachemik - wzieło się to z pewnej LITRÓWKI kuzyna (chciał napisać alchemik)
Potem dilichon - od łacińskiego Delichon Urbica (Jaskółka oknówka), gdyż takie ptaki zalęgły się mi pod dachem i tak zostało ^^
Następnie Menda - bo bardzo trafnie oddaje mój charakter ;>
I został Flearii imię wygenerowane przez FNG (Fantasy Name Generator - bardzo fajne i przydatne narzędzie - polecam) i poprawione przeze mnie.
Największa sympatię czuję jednak do "Mendy", nie wiedzieć czemu ;>

Tyle Smile
"Popatrz jeno - rzekł Szarlej, zatrzymując się. - Kościół, karczma, bordel, a w środku między nimi kupa gówna. Oto parabola ludzkiego żywota."
Narrenturm, Andrzej Sapkowski
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 04-07-2010, 11:03
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Flearii - 22-07-2010, 18:59
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 02-01-2011, 17:48
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 08-06-2011, 06:34
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 08-06-2011, 09:01
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 08-06-2011, 22:11
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 09-06-2011, 18:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości