Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu.
#28
Ja też nienawidzę zdrobnień swojego imienia. Miśka, Misia, Mika jeszcze jakoś potrafiłam ścierpieć w dzieciństwie, ale Dominisia... bleh. To nawet przeglądarka podkreśla mi jako błąd! No cóż, lubię moje imię, ale nienawidzę jak ktoś się do mnie zwraca Dominiko. To "o" na końcu jakoś tak mnie negatywnie nastraja.
Dla przyjaciół jestem Domi, co w gruncie rzeczy jest ulubionym skrótem mojego imienia. Na bierzmowaniu wybrałam sobie Balbina, tak na chybił trafił. Do dziś nie wiem, cóż ona takiego zrobiła.
A mój nick wziął się od tego, że zemdlałam pod pomnikiem Dantego Alighieri. Ale to bardziej z przemęczenia, niż z wrażenia. Cóż, gorąco było. Czasem podpisuję się jako dante la mort, od bohatera Komedii ludzikiej - Vautrina.

BALBIIIIIINAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin // B/Malb Big Grin
Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 04-07-2010, 11:03
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez dante - 09-07-2010, 14:42
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 02-01-2011, 17:48
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 08-06-2011, 06:34
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 08-06-2011, 09:01
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 08-06-2011, 22:11
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 09-06-2011, 18:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości