Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ORP Kopernik
#1
Pewnego dnia wpadłem na pomysł aby napisać opowiadanie w klimatach sf. Po pół roku zrobiła się z tego bardziej minipowieść (niecałe 100 stron). Nie oszukujmy się, nie jestem wielkim humanistą, ani znanym prozaikiem. Pisałem to dla własnej przyjemności, chęci wyrażenia siebie i sprawdzenia swoich umiejętności. Jestem informatykiem a moje hobby to Astronomia i Fizyka, więc osoby które lubią bardziej "science" niż "fiction" i lubią opisy techniczne nie poczują się zawiedzione.

Krótkie wprowadzenie:

Cytat:Jurek Ćwikłowski jest świeżo upieczonym informatykiem mieszkającym gdzieś w centrum Polski w wiosce zapomnianej przez Boga i ludzi. Żyje powoli i w samotności, poświęcając się swojej pasji jaką jest Informatyka. Zajmuje się naprawą komputerów na zlecenie i stażem w sklepie komputerowym jakich wiele. Jest człowiekiem aspołecznym i bardziej ufa technologii niż ludziom. Z dnia na dzień jego życie odmienia się diametralnie dzięki przybyciu pewnego niezwykłego gościa z innego świata. To opowieść ludziach dla których technologia jest najważniejszym żywiołem, to opowieść o walce dla życia w zgodzie ze swoją pasją której nie pokona nawet śmierć, to opowieść o miłości dla której przeszkodą nie był nawet czas.

Poniżej znajduje się plik PDF z kompletnym tekstem ze wstępnymi poprawkami (ale sadzę że jeszcze ze sporą ilością błędów). Życzę miłego czytania i wielu inspiracji.

>>PLIK PDF<<
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
ORP Kopernik - przez urban92 - 15-01-2012, 20:11
RE: ORP Kopernik - przez haniel - 15-01-2012, 20:16
RE: ORP Kopernik - przez marcinos83 - 16-01-2012, 23:17
RE: ORP Kopernik - przez Predator - 19-01-2012, 20:47
RE: ORP Kopernik - przez urban92 - 21-01-2012, 00:26
RE: ORP Kopernik - przez marcinos83 - 21-01-2012, 11:26
RE: ORP Kopernik - przez urban92 - 21-01-2012, 18:50
RE: ORP Kopernik - przez haniel - 21-01-2012, 19:01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości