Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karnawał jest wieczny
#2
Powiem tak: pomysł całkiem ciekawy, jednak czyta się to trochę ciężko, a to dlatego, że zdania (niektóre) następujące po sobie w niektórych miejscach są jakby wyrwane z kontekstu (takie mam wrażenie). Chodzi o to, że starając się opisać jakąś sytuację, "skaczesz z kwiatka na kwiatek", tj. opisujesz kawałek jednej, a potem zaraz drugą, nie kończąc tej pierwszej. I dzięki temu ani pierwszy, ani drugi opis niewiele wnosi... Czyli radziłbym popracować nad opisami Smile
Mimo wszystko - jest ciekawie Smile
I jeszcze jedno: są przypadki, kiedy przed "i" dajemy przecinek, jednak w twoim tekście dawałeś go tam, gdzie stać raczej nie powinien. Przykład?

Cytat:Tamten przyspieszył, i niemal wbiegł do biura, zaraz zajmując swoje miejsce naprzeciw.
Wg mnie powinno być "Tamten przyspieszył i niemal wbiegł do biura, zaraz [...]". Chociaż ja bym to zdanie zbudował nieco inaczej:
"Tamten przyspieszył i gdy tylko wbiegł do biura, od razu zajął swoje miejsce naprzeciw." Ale to tylko moja koncepcja Wink
Ale ogólnie: nie jest źle. Pisz dalej!
Czekam na inne twoje teksty.
Pozdrawiam Smile
Bujaj w obłokach, bo tylko w ten sposób możesz wznieść się na wyżyny swoich możliwości.
...warto pamiętać.



Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Karnawał jest wieczny - przez Mortal One - 25-07-2011, 16:22
RE: Karnawał jest wieczny - przez writerPiotr - 27-07-2011, 17:42
RE: Karnawał jest wieczny - przez Kassandra - 28-07-2011, 12:22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości