Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orkowy zajazd.
#3
Cytat:Z 20 osobowego zwiadu wróciły zaledwie 3 osoby.
Liczby słownie.

Cytat:Wykazywali olbrzymią agresję
Niczym z przewodnikach po rasach Big Grin.

Cytat:Wpadł przez bramę na swym siwku niczym bełt balistyczny i popędził w kierunku Twierdzy.
Komicznie to brzmi.

Cytat:Wszyscy mężczyźni powyżej 20 roku życia zostali uzbrojeni i wysłani na przymusowe szkolenie pod okiem jaszczuroczłeka Dune’a Walker’a.
Słownie liczby. Mniemam, iż bazujesz głównie na średniowiecznym 'podówczasie'. Wiesz jak było podzielone społeczeństwo w owym okresie? Kto walczył, a kto pracował? No tak to był 'podówczas', bo przecież w średniowieczu nie było szlachty Smile. Ale do mnie 'branka' o owym okresie nie przemawia.

Cytat: – To nie jest jakaś tam zwykła banda Sevelardzie! – Powiedział podniesionym głosem Tangorn.
Zła budowa dialogu.

Cytat:- Ty najlepiej powinieneś wiedzieć, że zdyscyplinowana grupa orków jest niezwykle niebezpieczna! – Krzyknął szlachcic.
Jak wyżej.

Cytat:Pytam się, więc Ciebie!
Ciebie z małej. Z dużej piszemy w listach.

Ogólnie budowa nie jest zła. Widać jakiś styl i ogólnie nie mam większych zastrzeżeń.

Co do fabuły i postaci. Postaci wcale nie widzę, nic nie dałeś, żadnego punktu zaczepienia (prócz jaszczuroludzia, i szlachcica). Tak więc minus. Fabuła jak na razie oklepana, sztampowa i nie wciągająca. Jakoś Gothicem mi zapachniało z nutą Władcy...

Pozdrawiam.
"Umierając we własnych łożach, za wiele lat, będziecie chcieli zamienić te wszystkie dni, na jedną szansę, jedyną szansę, aby tu wrócić i powiedzieć naszym wrogom, że mogą odebrać nam życie, ale nigdy nie odbiorą nam naszej wolności!" William Wallace
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Orkowy zajazd. - przez Cerleg - 11-07-2011, 19:05
RE: Orkowy zajazd. - przez anarchist - 11-07-2011, 20:35
RE: Orkowy zajazd. - przez Quirinnos - 11-07-2011, 20:45
RE: Orkowy zajazd. - przez Cerleg - 11-07-2011, 22:51
RE: Orkowy zajazd. - przez InFlames - 12-07-2011, 12:12
RE: Orkowy zajazd. - przez przemekplp - 11-12-2011, 18:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości