Jakie ostatnio kupiliście lub czytaliście książki?
Ja ostatnio skończyłem 2 książki z serii Czerwień Rubinu w wersji angielskiej. - nawet będzie, chociaż bohaterka naiwna...
Przeczytałem Zbuntowaną (tom 2 trylogii Niezgodnej) - dosyć ciekawe, i wreszcie wytłumaczona nielogiczna konstrukcja społeczeństwa.

Teraz czytam Podzieleni - wizja świata gdzie życie poczęte jest bezwględnie bronione, ale jest furtka. Można dokonać "aborcji" między 13, a 18 życia, dzieląc organy młodego człowieka wedle zapotrzebowania. Troszkę dziwne i autor ma nieciekawy styl (może to "zasługa" tłumaczenia na język Polski?), ale historia po 80 stronach zaczęła interesować.

Co kupiłem: Zamówiłem 5 tomów Mortal Instruments (zamowione po angielsku, polska wersja to Dary Anioła) i przedzamówiłem 6. Ponadto do tego dołożyłem jeszcze trylogię tej samej autorki też zachaczającą o Nocny Łowców.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Jakie ostatnio kupiliście lub czytaliście książki? - przez Konto usunięte - 12-09-2011, 11:33
RE: Jakie ostatnio kupiliście lub czytaliście książki? - przez Zguba - 28-08-2013, 12:46

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości