Jest taka rzecz, która mnie trochę denerwuje...
#7
I ja się zgodzę z siloe, zawsze mnie drażnią tacy ludzie. ^^

Moim zdaniem, nieźle na takie coś robi ustalenie w regulaminie, że można wstawiać swój tekst po napisaniu np. dziesięciu komentarzy (i tu ustalić, co rozumiemy jako komentarz, żeby ktoś nie zawalił forum swoimi "fajne, tak trzymać". Moderator by zaznaczał pod komentarzem, czy to się liczy, czy nie). Spotkałam się z czymś takim na forum literackim i całkiem nieźle to funkcjonuje, nie ma takich tekstowych spamerów. Jeśli ktoś wrzuci swój tekst bez spełnienia warunków - wątek z tekstem jest zamykany na 24h i jeśli po upływie tego czasu wciąż nie będzie spełnionych warunków - usuwany.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Jest taka rzecz, która mnie trochę denerwuje... - przez Konto usunięte - 09-04-2011, 07:39
RE: Jest taka rzecz, która mnie trochę denerwuje... - przez Konto usunięte - 09-04-2011, 09:58
RE: Jest taka rzecz, która mnie trochę denerwuje... - przez Fraa - 09-04-2011, 10:01
RE: Jest taka rzecz, która mnie trochę denerwuje... - przez Konto usunięte - 09-04-2011, 11:27
RE: Jest taka rzecz, która mnie trochę denerwuje... - przez Konto usunięte - 10-04-2011, 12:29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości