Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Abyssus
#4
Jakie ślepia, jaka dziewczyna, to dziewczyny mają ślepia? Promienie słoneczne brutalnie wdarły się do pokoju... niegodziwe. I po co ta kursywa, chyba jej za dużo. Ktoś to myśli, dziewczyna to myśli czy istota piekielna myśli, mówi to wszystko?

Pierw dziewczyna odnosi się z pogardą i dzieciaki nazywa bachornią, a potem ja fascynują te bachory? I "bachornia", takiego słowa nie ma.

"Już miała wychodzić ale coś ją zatrzymało. Jakby powietrze podejrzanie drgnęło." hmmm jak to podejrzanie? Powietrze po prostu drga, drogi Autorze. Drga nawet teraz gdy siedzisz w pokoju i wydaje ci się, że jest cicho. Drgania są drganiami. Jakie to są podejrzane drgania, wyczuwalne dla tej dziewczyny?

"Znów dało się słyszeć się dziwny odgłos, tym razem był to jęk! Człowiek?!" Czemu ten twój narrator tak się emocjonuje? Przez to nie wiadomo czy to myśli ta dziewczyna czy narrator.

To tak pobieżnie, autorze. Ponieważ tutaj zasadniczo nie ma co oceniać. Ot parę zdań, jedna krótka scena. Jeśli ktoś nazwie to opowiadaniem, ja nazwę go nieukiem. Ja wiem, że na tym forum oceniane są w zasadzie prawie tylko krótkie teksty, bo nikomu nie chce się czytać długich - często jest to niechęć uzasadniona - to mimo wszystko wypadałoby zamieścić ciut więcej tekstu jeśli chcesz rzetelnej oceny. Jak ja mam ci napisać czy dobrze prowadzisz fabułę, czy bohaterowie są dobrze kreowani? Czy nie gubisz wątków, czy nie masz innych tendencyj przypadłych osobom takim jak my i czy w ogóle mi się podoba?
"Mówię sam do siebie, ale ponieważ cenię sobie swoją opinię, nadałem sobie tytuł doktora." Erich Segal
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Abyssus - przez PaganStragan - 14-01-2011, 23:50
RE: Abyssus - przez Pan Kracy - 17-01-2011, 10:40
RE: Abyssus - przez Lilith - 18-01-2011, 00:10
RE: Abyssus - przez Chrisiok - 18-01-2011, 08:43
RE: Abyssus - przez Lara - 18-01-2011, 13:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości