TOP 5 - GRY MMORPG
#9
Aktualizacja.
1. The Secret World (po ograniu tytułu od czasu premiery stwierdzam "najlepiej napisane mmo", misje, które nie obrażają inteligencji gracza - jest dużo walki, ale próżno szukać banałów w stylu - ubij 15 upiornych koni, żeby zdobyć ich kopyta i móc stworzyć piekielny klej - są śledztwa - w grze nawet wbudowana jest przeglądarka internetowa(!), bardzo ciekawe i intrygujące zagadki - wszelakiej maści, olbrzymi i budzący podziw lore, system rozwoju, który jest cudowny a nigdzie indziej takiego nie uświadczyłem, tak samo jak system walki, który idealnie wstrzelił się w moje gusta - połączenie standardowego mmo z non-targetem. Każdy kto lubi mroczne klimaty, World of Darkness, a zwłaszcza Mage: The Awakening, będzie zachwycony - może nawet bardziej ode mnie). Grzech tytułu nie sprawdzić, bo można kupić za 40-50zł i jest B2P. Najlepszą rekomendacją niech będzie, że zakupiłem grę w dniu premiery (pre-order, który przyszedł z opóźnieniem xD) za 150zł, a następnie przez prawie rok buliłem abonament (a nie należał do tanich, nawet w gronie płatnych mmo, bo w sumie wychodziło ok. 70zł. Po raz pierwszy płaciłem abonament! Big Grin Tak naprawdę, to chyba TSW zmobilizował mnie do wyrobienia sobie karty kredytowej xD). I ani razu nie żałowałem choćby wydanej złotówki. TAKĄ grę zrobił FunCom Smile
PS. Nigdzie indziej nie znajdziecie milszej, bardziej kulturalnej i chętnej pomóc społeczności. Pewnie przez to, że większość graczy jest dorosła Wink . Serio, kultura i mmorpg idą tutaj w parze.
PS2. Gra ma stałą bazę graczy i cały czas pojawiają się nowi. Zachęcam do wypróbowania (są 3-dniowe triale). Mój nick w grze: Darkengar - służę pomocą na każdym etapie gry i zapraszam do gildii "Cellar Door" Smile
2. Anarchy Online - NADAL najlepsze sci-fi/cyberpunk mmorpg. Pomimo kanciastej grafiki 3D, nadal jest najlepszym i najbardziej klimatycznym tytułem w tej kategorii. Niezmiennie od 2000 roku. Tutaj również służę pomocą - mam 2 postacie stworzone pod instancje: Subway i Temple of Three Winds.
3. Ascend: Hand of Kul - połączenie Black & White, Giants: Citizen Kabuto i trochę God of War, w krwistym sosie mmorpg Smile Tak, dobrze czytacie, taka właśnie jest ta gra Smile Darmowa na STEAM'ie więc nie zaszkodzi spróbować, bo nie sposób napisać o tytule w 2-3 zdaniach. Proste i przyjemne.
4. War of the Roses - Bo to Mount & Blade: Warband, tylko przekute w tower defense deathmatch mmorpg (tak, dobrze czytacie Smile ). Polecam obejrzeć gameplaye.
5. GunZ 2 The Second Duel - deathmatchowy mmorpg z instancjami, misjami, bieganiem po ścianach i innymi akrobacjami wspartymi mieczami i spluwami, czyli co by było, gdyby Tarantino, Woo i Rodriguez byli programistami Tongue

W kwestii mmorpg'ów, na chwilę obecną to mój TOP 5. Z zaznaczeniem, że dwa pierwsze tytuły od ponad 3 lat goszczą na dwóch pierwszych miejscach niezmiennie. A to coś znaczy (nie, nie potrzebuję pomocy, to znaczy tylko, że to naprawdę świetne gry Big Grin ).
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
TOP 5 - GRY MMORPG - przez Lilith - 02-01-2011, 13:37
RE: TOP 5 - GRY MMORPG - przez Xorrez - 02-01-2011, 21:24
RE: TOP 5 - GRY MMORPG - przez RootsRat - 02-01-2011, 21:28
RE: TOP 5 - GRY MMORPG - przez Fraa - 03-01-2011, 15:42
RE: TOP 5 - GRY MMORPG - przez PeteDoherty - 16-02-2011, 22:00
RE: TOP 5 - GRY MMORPG - przez chris3z8 - 21-02-2011, 18:53
RE: TOP 5 - GRY MMORPG - przez SilverMoon - 20-02-2013, 23:39
RE: TOP 5 - GRY MMORPG - przez gregormin - 21-02-2013, 13:19
RE: TOP 5 - GRY MMORPG - przez PeteDoherty - 01-03-2015, 04:22
RE: TOP 5 - GRY MMORPG - przez maciek0zielinski - 08-06-2015, 12:25
RE: TOP 5 - GRY MMORPG - przez miriad - 08-06-2015, 12:55
RE: TOP 5 - GRY MMORPG - przez xanox - 10-04-2016, 16:36
RE: TOP 5 - GRY MMORPG - przez Gunnar - 13-07-2016, 21:49
RE: TOP 5 - GRY MMORPG - przez gorzkiblotnica - 14-07-2016, 11:42
RE: TOP 5 - GRY MMORPG - przez hapynys - 16-01-2017, 14:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości