Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W cieniu arkad, rozdz. V Czerwony Klasztor - Edukacja Iva
#4
(22-03-2019, 17:05)nebbia napisał(a):
Cieszę się, że posłuchałeś sobie muzy Hildegardy, tym bardziej, że jak gdyby "osobiście" jestem z nią związana. Przez lata moja pracownia w Muzeum UJ Collegium Maius znajdowała się w tej samej sali (w której dzisiaj obejrzeć można kolekcję średniowiecznych madonn) - a po włączeniu podświetlenia także średniowiecznych witraży, rozbrzmiewa muzyka przez nią skomponowana.

(...)

Ps. no to jeszcze:
Od zawsze miałem słabość do śpiewu operowego. Potem odkryłem klawesyn oraz muzykę średniowieczną. Więc to sama przyjemność. Jest w tym pewien mistycyzm Wink

(22-03-2019, 17:05)nebbia napisał(a):
Co do tekstu, miło że znajduję w Tobie czytelnika, i mam nadzieję, że to nie tylko z racji funkcji rzetelnie przez Ciebie pełnionych na portalu. Dziękuję serdecznie.
Drugą moją muzą jest historia, więc zawsze zaglądam do Twoich utworów z ciekawością Smile

(22-03-2019, 17:05)nebbia napisał(a):
Obiecuję także, że jak tylko uporam się z nawarstwioną (w związku ze zbliżającą się wystawą moich prac w Collegium Maius) pracą, zabiorę się za lekturę fragmentów powieści publikowanych na Via Appia, w tym Twojej. Chociaż, szczerze mówiąc kilka już przejrzałam i - nie powiem - wciągają.
Autorom, w tym mnie, na pewno będzie miło z powodu kolejnego czytelnika Smile

Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: W cieniu arkad, rozdz. V Czerwony Klasztor - Edukacja Iva - przez Gunnar - 24-03-2019, 21:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości