[oddzielony] Proza poetycka
#11
Cytat:A co myślicie o tym, żeby wydzielić osobną kategorię dla prozy poetyckiej w plebiscytach?
Też nad tym dumałem, ale miotały mną za i sprzeciwy...Smile

Właściwie, chyba to mój głos wywołał całe zamieszanie... Zatem, "poczułem się w obowiązku, aby donieść ci o moich przemyśleniach", jak mawiał poetaSmile

Na dobrą sprawę, najsprawiedliwiej (nie twierdzę jednak, że najlepiej!), jako że to jest taki "plebiscyt", to autor tekstów właściwie nie powinien mieć zbyt wiele do gadania. Ktoś nominował jego tekst - bo się podobał - ale sam autor przecież (chyba) nie może tego robić? Moim zdaniem pozostają dwie kwestie:
- choć może być trudno to zrobić, ale przydałaby się jakaś zachęta do przejrzenia wszystkich utworów z danego miesiąca w danej kategorii. Bo, zgoda, nominacje są dla wybranych tekstów, ale niektóre może po prostu bywają pominięte.
- no i ten podział... Czy powinny pozostać dwie kategorie, czy dodać jeszcze jedną? Właściwie jeszcze nie mam jednoznacznej odpowiedzi...

Przy tym, sądzę, że autor jednak powinien mieć coś do powiedzenia. Ale w tym sensie, aby (jak to zrobił bodajże Grain), odmówić chęci wzięcia w całym konkursie, a z drugiej strony zasugerować do przejrzenia coś innego swojego. Choć do końca nie wiem... Niech ktoś jeszcze coś wymyśli, może jakiś lepszy układSmile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[oddzielony] Proza poetycka - przez Gunnar - 26-10-2018, 11:11
RE: [oddzielony] Proza poetycka - przez Gunnar - 08-12-2018, 16:29
RE: [oddzielony] Proza poetycka - przez kubutek28 - 09-12-2018, 00:12
RE: [oddzielony] Proza poetycka - przez Gunnar - 09-12-2018, 14:07
RE: [oddzielony] Proza poetycka - przez Alchemik - 17-12-2018, 06:21
RE: [oddzielony] Proza poetycka - przez Kotkovsky - 05-01-2019, 16:52
RE: Propozycje do Via Appia Poleca - przez kubutek28 - 28-10-2018, 23:22
RE: Propozycje do Via Appia Poleca - przez Gunnar - 29-10-2018, 08:39
RE: Propozycje do Via Appia Poleca - przez kubutek28 - 30-10-2018, 02:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości