Reanimacja VA
#6
Lans na FB.... No tak, pomysł niezbyt nowy. Niestety chronicznie cierpiący na słomiany zapał. Aktualnie FB opiekuje się o ile pamiętam Lex. Do niej więc proszę wszelkie FB propozycje.

Co zaś do zarejestrowanych a widmowych, możliwe jest co najwyżej jedno rozwiązanie: Pokasowanie osób nieobecnych i z zerowym dorobkiem postów. Tych z postami - nie bardzo - bo zostaną osierocone teksty niczyje, a to wygląda.... no conajmniej dziwnie. Że nie kasuję? Przede wszystkim te konta nie stanowią realnego obciążenia dla serwera. Po drugie nie dostałem ( jak na razie tyle zapału, żeby te ponad 2000 kont przejrzeć i pousuwać. Niby można, ale czy jest sens?

Co do wymiany linków. A i owszem jestem jak najbardziej za. Kiedy ktoś się do mnie zgłasza z taką propozycją, to go dodaję. Z naciskiem na "jak się chętny trafi". Ja oprócz VA zarejestrowany jestem jeszcze tylko bodaj na Opowiadaniach.pl bo za bardzo czasu na udzielanie się nie mam. Podsumowując - będzie chętny do wymiany - jak najbardziej wymienię.

Cytat: Żeby nie doszło do sytuacji, że każdy publikuje, a nikt nie komentuje.
No i tu jest właśnie pies pogrzebany. Żeby ludziska chcieli sobie nawzajem komentować.... Jeśli ktoś wpadnie na pomysł jak to zrobić i na dodatek będzie działać, stawiam mu flaszkę. Nadmieniam, że testowaliśmy w zamierzchłej przeszłości pomysły że trzeba było skomentować ileś tekstów, żeby móc swój zamieścić. No nie działało. Zamiast zwiększyć ilość komentów, drastycznie zmniejszało liczbę postów w okresie czasu. Okazywało się, że nie tylko nie ma komentów, ale i nie ma co komentować.

Autor, dobra rzecz... Mieliśmy tu kiedyś Dardę. Udzielał się trochę, tyle, że nie było komu z nim gadać. Userzy najwyraźniej się go bali. Było (a może i jest) kilku literatów, którzy się nie ujawniali. No ale znów pytanie, czy jakiś autor zechce się lansować na forum o kilkunastu wejściach na dobę? Nie mniej, jeśli ktoś z was zna osobiście (bo ja nie) to ugoszczę autora jak potrafię najlepiej. Chlebem, solą, gorzałką...

Co do podfolderów z poezją podzieloną na lata. Gunnar, a Ty wiesz ile to benedyktyńskiej roboty? Kiedyś próbowaliśmy tak fantastykę porządkować. Potem... no cóż... nie szło się połowy tekstów doszukać..... Wink

Poddział, a i owszem mogę zrobić, ale do szukania i przenoszenia wierszy to i setką koni mnie nie zaciągniesz. Po prostu znów fura roboty na piechotę robionej, a ja mam za pasem (gdzieś w ferie kolejny update silnika MyBB. Ja się ledwie wyrabiam, żeby zajrzeć, zrobić co na bierząco trzeba i pokomentować odrobinę. Jeśli ktoś z was będzie miał na taką katorgę ochotę, to dam odpowiednie uprawnienia. Ale jak mi posty albo wątki poginą, to zrobię bolesne "kuku" jak niegdyś bodaj Archaniołowi.

Spam od ręki pokasuję. Wybaczcie, nie chodzę po poezji. Po pierwsze się nie znam, po drugie, nie chcę narozrabiać komentując jak słoń w składzie porcelany.

Szczerze powiedziawszy sam poniechałem pilnowania ograniczenia w publikacji. Właśnie mając nadzieję, że tych tekstów będzie trochę przybywać. Ruch tu bowiem mamy niewielki. Szczerze powiedziawszy nie wiem co lepsze. Pozwolić publikować jak leci, czy userów do cna wystraszyć.

Co do Moderatorów. Mam taki przelicznik: Jeden Moderator na jakieś 20 - 30 wejść użytkowników zarejestrowanych na dobę. Teraz mamy jednego moda (na okresie próbnym) a wejść nie więcej niż kilkanaście na dzień. Nie mniej, nie widzę przeszkód by przyjąć kolejnego. Chętnych proszę o aplikowanie na moje PW. Zwyczajowo daję uprawnienia na miesięczny okres próbny. Jeśli Mod się sprawdzi, dostaje uprawnienia bezterminowe. Tylko proszę w PW pisać wyraźnie "chcę zostać moderatorem" a nie uprawiać mi partyzantkę "a nuż Gorzki się domyśli Wink.

Co zaś do trwałości forum. Opłaciłem domenę na kolejny rok, a serwer jest zapłacony gdzieś do połowy lata. Jak widać nie zamierzam zwijać interesu.... Reszta od was zależy Wink
Pozdrawiam serdecznie wszystkich, którym dobro forum leży na sercu.
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Reanimacja VA - przez Gunnar - 16-12-2017, 18:17
RE: Reanimacja VA - przez Miranda Calle - 16-12-2017, 18:49
RE: Reanimacja VA - przez Kotkovsky - 17-12-2017, 15:53
RE: Reanimacja VA - przez Miranda Calle - 17-12-2017, 17:03
RE: Reanimacja VA - przez Gunnar - 18-12-2017, 11:25
RE: Reanimacja VA - przez gorzkiblotnica - 20-12-2017, 00:06
RE: Reanimacja VA - przez Miranda Calle - 20-12-2017, 00:16
RE: Reanimacja VA - przez gorzkiblotnica - 21-12-2017, 00:56
RE: Reanimacja VA - przez Miranda Calle - 21-12-2017, 00:58
RE: Reanimacja VA - przez gorzkiblotnica - 21-12-2017, 01:03
RE: Reanimacja VA - przez Miranda Calle - 21-12-2017, 01:11
RE: Reanimacja VA - przez Kotkovsky - 23-12-2017, 19:32
RE: Reanimacja VA - przez gorzkiblotnica - 23-12-2017, 22:43
RE: Reanimacja VA - przez Kotkovsky - 30-12-2017, 16:40
RE: Reanimacja VA - przez BEL6 - 30-12-2017, 18:11
RE: Reanimacja VA - przez gorzkiblotnica - 31-12-2017, 00:03
RE: Reanimacja VA - przez Miranda Calle - 31-12-2017, 00:10
RE: Reanimacja VA - przez Kotkovsky - 14-01-2018, 20:28
RE: Reanimacja VA - przez gorzkiblotnica - 15-01-2018, 19:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości