Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszedłszy między wrony, kraczże jak i ony
#4
Dziękuję za komentarzeSmile

Cytat:
Cytat:Musi zwiedza nowy dom, pomyślał chłop

Jedna, jedyna literówka na cały tekst. Poza tym wszystkie przecinki okej, powtórzeń nie widać, składniowo w porządku, a stylizacja mowy bardzo naturalna i przyjemna.
Spieszę z wyjaśnieniem... Tam powinna być kursywa, a przynajmniej była przed skopiowaniem tekstu z wordaWink. Wszystkie myśli bohaterów piszę kursywą. PoprawioneWink.
Cytat:A! Jedna uwaga - na początku jakoś mnie ten tytuł odrzucał.
Też tak czasem myślę, że z tym tytułem to trochę przekombinowałem xD...
Cytat:Będzie tutaj jakaś kontynuacja?
Będzie, będzie, wkrótce. Jeszcze żadnej akcji na dobrą sprawę nie byłoSmile Ale ocena już teraz mnie cieszy Wink
Cytat:Szkoda, że tak szybko się skończył Smile
J.w. Będzie 2ga część. Trochę dłuższa, bo już nie chce mi się rozczłonkowywać i Was denerwowaćWink
Cytat:Nie jestem polonistą ale coś mi nie pasuje w tym zdaniu. Osobiście zmieniłbym szyk na "spostrzegł nasionka wielkości fasoli z małymi ząbkami" lub "spostrzegł nasionka z małymi ząbkami, wielkości fasoli."
Tu kurczę właśnie miałem wątpliwości... W Twojej pierwszej propozycji, gdy ją czytam, przychodzi mi na myśl fasola z małymi ząbkami, a w drugiej - ząbki wielkości fasoli... Miałem zagwostkę, ale jednak chyba zostawię jak jest, chyba że będzie propozycja idealna Wink
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Wszedłszy między wrony, kraczże jak i ony - przez kubutek28 - 18-07-2016, 21:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości