Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowanie porządku światowego na piasku
Cytat: Sprowadzanie wszystkiego, nawet każdego pojedynczego słowa do swojej wiary, księgi, cytatów, ujmowanie wszystkiego pod kątem boga, to fanatyzm.

Czy zatem Jezus Chrystus był fanatykiem, czy gorliwym krzewicielem nauk chrześcijańskich?


Cytat: Przecież nikt Ci nie odbiera prawa do wiary, ale nie każdy chce o tym w kółko słuchać, być uświadamiany i nawracany. I do tego wszystkiego te Twoje cytowanie.

Kogo próbuję nawracać? Przywołaj moje wypowiedzi które o tym świadczą.
Czy regulamin zabrania powoływania się na Biblię lub inne historyczne źródła?


Cytat:Macie jednakowe poglądy z Gorzkim, ale z nim dyskusja jest dla mnie przyjemnością, bo on pisze swoimi słowami, nie jest oderwany od rzeczywistości, jest elastyczny w takim sensie, że cały czas broni swoich racji, ale potrafi pochylić się nad słowami przeciwnika w dyskusji.

Czy jestem oderwany od rzeczywistości? Zapewniam że stąpam mocno po ziemi, mało o mnie jeszcze wiesz. Skąd taki wniosek że nie pochylam się nad słowami innych rozmówców? Nie dyktuję i nie zabraniam innym powoływać się na taki czy inny cytat, to jest sprawa osobista. Także nie czytam tematów które zupełnie mnie nie interesują. A więc jest wyjście z sytuacjiiShy
Bój się prawdziwego Boga i przestrzegaj jego przykazań. Na tym bowiem polega cała powinność człowieka.  Bo prawdziwy Bóg podda wszelki uczynek osądzeniu w związku z każdą ukrytą rzeczą, czy to dobrą, czy złą. ( Kaznodziei 12: 13,14 )


Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Budowanie porządku światowego na piasku - przez skrobipiórek - 14-11-2015, 12:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości