Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowanie porządku światowego na piasku
Cytat:a gdzieś słyszałem taką teorię, że dinozaury nigdy nie istniały tylko Bóg umieścił ich szczatki pod ziemią w trakcie tworzenia świata. Pewnie by sprawdzić naszą wiarę. Trolling najwyższego poziomu

A to ja to puściłem w którejś dyskusji. Oczywiście jako rodzaj eksperymentu myślowego, nie żadnej "objawionej" prawdy. W sumie jak ktoś jest Wszechmogący, to czemu ma sobie nie zrobić świata z wielkimi gnatami pod powierzchnią gruntu, tak zupełnie dla zabawy Smile. No okey, ale nie myślałem, że ktoś weźmie ten mój eksperyment poważnie Smile

Miriad.

Cytat:Zapoznaj się z faktami, a pojmiesz. Aberracje są normą. Jeśli powołujesz się na naturę, homoseksualizm jest normą.

No to wreszcie przyznałeś mi rację poniżej podaję definicję słowa "aberracja".

Cytat:Aberracja (łac. ab – od i errare – błądzić, także aberratio – zabłąkanie się, zbłądzenie) – odchylenie, zboczenie, np. od normalnego stanu, zachowania, przyjętych norm postępowania, sposobu myślenia czy też działania jakiegoś urządzenia. Odstępstwo od normy lub zasady.

Tak jest homoseksualizm jak i pozostałe parafilie (spomiędzy których został wykreślony) jest aberracją, czyli właśnie zaburzeniem, odstępstwem od tej normy o której tak usilnie wspominasz. Fakt, jest zjawiskiem stosunkowo powszechnym, ale nie jest normą. Normą są heteroseksualni. Nie ma więc znaku równości. Hetoro =norma, homo= (jak sam napisałeś) aberracja. czekaj, czy ja w definicji tego słowa nie widzę czasem "zboczenie" Wink.

Jeśli zaś chodzi o moje porównanie Homoseksualizm - Pedofilia, nie chodziło mi o moralną ocenę zjawiska, jedynie o fakt, że jeden i drugi nie czuje pociągu do kobiet. Ani jeden, ani drugi nie zawinił nic w kwestii swojej aberracji, a żałujemy tylko jednego.
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Budowanie porządku światowego na piasku - przez gorzkiblotnica - 13-11-2015, 01:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości