Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowanie porządku światowego na piasku
#63
Nie odpowiedziałeś na moje pytania, tylko zacytowales mi księgę. Nie dyskutujesz tylko cytujesz. A ja interpretuję biblię inaczej niż Ty. Skąd wiadomo, czyja interpretacja jest dobra? Przecież każdy z nas jest tylko ułomnym człowiekiem i może się mylić.

Energia Boga w Twojej interpretacji tego cytatu rozśmieszyła mnie, przepraszam. Jest wszechmogący, a nie może się ukazać inaczej niż poprzez wielki wybuch. Dziwne to. Ukazał się w postaci Jezusa, ale dlaczego np. nie uniósł się nad ziemią, nie zmienił się w dwugłową hydrę, nie zrobił czegoś ponadludzkiego? Wtedy wszyscy by wierzyli i po sprawie. A on tylko zniknął z grobu i ukazał się kilku osobom, które tak naprawdę mogły to sobie wkręcić (jak osoby, którym robi się pranie mózgu).

Odnośnie homo. Wg Ciebie geje są gejami dlatego, że sobie tak wymyślili, a nie dlatego, że Bóg popełnił fuszerkę? Mają się podniecać kobietą i współżyć z nią, żeby płodzić. A jeśli im nie staje przy kobiecie? Czy niebieskie pigułki są dozwolone?

Ja Boga nie winię za głód. Ale ja mojemu dziecku nie pozwolilabym umrzeć z głodu, dlatego, że pozostałe dzieci zagarnęły całe jedzenie. Zabrałabym już najedzonym i dała temu głodnemu. Czy to nie jest logiczne i miłosierne?

Bóg każe nam czekać aż pokona szatana, a do tego czasu napawa się naszym cierpieniem i poddaje nas próbom. Czy to ma coś wspólnego z miłością?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Budowanie porządku światowego na piasku - przez czarownica - 11-11-2015, 18:00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości