Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowanie porządku światowego na piasku
#60
Co to znaczy czytać Biblię ze zrozumieniem, Administrator jest tego przykładem ponieważ udzielił poprawnych odpowiedzi.

Cytat:Jeśli zaś czytacie Pismo, nie róbcie tego jak Jechowici. Cytat od linijki do linijki. Uważajcie na Kontekst.

Czy można sprecyzować o co chodzi

Cytat:Skrobipiórku. Popraw proszę tekst według zaleceń Antonii. Ma rację. Dyskusja swoją drogą, a poprawność językowa wszystkich nas obowiązuje.

Przyznaję że z ortografią jakoś sobie w szkole radziłem, natomiast z interpunkcją było gorzej. Nie uważam że nie muszę w tym kierunku coś ulepszać i się starać

Cytat:Literacko tekst jest w opłakanym stanie. Jak już gdzieś wcześniej wspomniałam, Twój tekst nie jest z żadnego gatunku publicystyki.
Nawet jak na pisanie swobodnych rozmyślań, tekst jest bardzo słaby.
Nie odpowiadasz na żadne pytania, nie rozwijasz żadnej myśli, nie podajesz żadnych argumentów. Nie tłumaczysz, co rozumiesz pod pojęciem "domu" ani "komina", a powinieneś.
Zdania wyrwane z kontekstu, których nawet nie rozwijasz, a mógłbyś, i w dodatku, kolejne nie wynika z poprzedniego. Brakuje mi łączników pod postacią słów, jak również myśli. Tekst jest urywany, nie jest płynny. Ten tekst miał być jakby dialogiem z czytelnikiem, a to Ci się nie udało.

W niektórych miejscach poprawiłem. Musiałbym przebudować na nowo cały tekst, nie wiem czy jest sens. Mam jednak nadzieję że kolejny będzie o wiele lepszy.
Bój się prawdziwego Boga i przestrzegaj jego przykazań. Na tym bowiem polega cała powinność człowieka.  Bo prawdziwy Bóg podda wszelki uczynek osądzeniu w związku z każdą ukrytą rzeczą, czy to dobrą, czy złą. ( Kaznodziei 12: 13,14 )


Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Budowanie porządku światowego na piasku - przez skrobipiórek - 11-11-2015, 08:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości