Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowanie porządku światowego na piasku
#7
Cytat:[quote] W rzeczywistości obywatelom brak wiedzy, jak również czystych pobudek, niezbędnych do ciągłego podejmowania właściwych decyzji, służących wspólnemu pożytkowi.

Wyznawcy Jehowy - kropa w kropę.

Znowu ,,ani z gruszki ani z pietruszki''

Autor nie potrafi racjonalnie myśleć/ jest totalnie rozkojarzony- cytat nawiązuje że ludziom brak dostatecznej wiedzy, również czystych pobudek/ uczciwości/ . Czy można to uznać za kłamstwa? Autor próbuje mnie zawstydzić pisząc komentarz w stylu Wyznawcy Jehowy-kropa w kropę. Dla mnie nie ma żadnego znaczenia-czy to Hinduiści,Buddyści,Katolicy, Ateiści, Swiadkowie Jehowy, czy ktoś inny. Jeżeli piszą prawdę, to zawsze uznam ich wypowiedź. Nie koncentruję się na etykiecie ale na treści. Czy miriad ma z tym problem?Shy

Cytat:ak chcesz se chłopie pogadać dla samego gadania, to ja proponuję, żeby ten temat przenieść do kawiarenki, gdzie został przeniesiony inny, wcześniejszy:
Do pazernego boga i tam sobie gadajcie.

Udzielam odpowiedzi na komentarze autora, nie gadam dla samego gadania.
Kawiarenka na razie mnie nie interesujeSmile
Bój się prawdziwego Boga i przestrzegaj jego przykazań. Na tym bowiem polega cała powinność człowieka.  Bo prawdziwy Bóg podda wszelki uczynek osądzeniu w związku z każdą ukrytą rzeczą, czy to dobrą, czy złą. ( Kaznodziei 12: 13,14 )


Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Budowanie porządku światowego na piasku - przez skrobipiórek - 03-11-2015, 11:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości