''Wielkie Zdarzenie'' nadchodzi...
#1
''I piąty anioł zatrąbił: i ujrzałem gwiazdę, która z nieba spadła na ziemię,
i dano jej klucz od studni Czeluści. I otworzyła studnię Czeluści,
a dym się uniósł ze studni jak dym z wielkiego pieca,
i od dymu studni zaćmiło się słońce i powietrze.'' (Ap 9,1-2)

Oczywiście nie czeka nas apokalipsa jak w Biblii ponieważ Bóg nie będzie niszczył świata który sam stworzył, ale... Jak wiemy, ostatnio, w chińskim mieście Tiencin doszło do wielkiej eksplozji która rozwaliła prawie całą dzielnicę, 114+ zabitych i około 800 rannych.

Chiński rząd zatuszował sprawę że to niby wypadek, lecz na prawdę to był albo zamach terrorystyczny, test tajnej broni który wymknął się z pod kontroli lub... Atak kosmicznej rasy.
Nie jest pewne to że jesteśmy sami w kosmosie.





Podobny wpis opublikowałem na Twitterze.

Na dodatek na Ukrainie oraz na Bliskim Wschodzie sytuacja się nie uspakaja.
Radykalni muzułmanie zaatakują wkrótce USA i Europę. UE i Mossad do tego doprowadziły.
Wkrótce świat stanie się polem bitwy. III wojna światowa, atak kosmitów lub seria wielkich zamachów terrorystycznych, któreś z tych na pewno.

Oczywiście w Polsce może być spokojnie, jeśli Polska zachowa neutralność i nie będzie popychadłem UE to w Polsce wojny nie będzie, nawet jak wybuchnie III wojna światowa to nie musi być tam walk, ale ofiar i tak na świecie będzie dużo.
Bowiem zamachy terrorystyczne lub atak pozaziemskiej cywilizacji dopaść może i Polskę.
Jeśli nie będzie to w tym roku to za rok albo za dwa lata.

Muzułmanie będą przeprowadzać coraz gorsze zamachy. Rosjanie z Ukraińcami będą walczyć do ostatniego człowieka. I w tym czasie, gdy ludzkość jest skłócona, kosmici mogą zaatakować. My, ludzie, pierwsi nie odwiedzimy obecnie, więc Oni nas pierwsi odwiedzą, nie wiadomo czy będą wyglądać bardziej jak Transformersy czy może jak stereotypowi kosmici, ale ofiar będzie pełno. Milion zabitych podczas pierwszego dnia inwazji, około 6 milionów po pierwszym tygodniu od ataku...

NIE MOŻEMY DAĆ SIĘ MANIPULOWAĆ!!!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
''Wielkie Zdarzenie'' nadchodzi... - przez BassKatt - 14-08-2015, 12:56
RE: ''Wielkie Zdarzenie'' nadchodzi... - przez BEL6 - 14-08-2015, 15:35
RE: ''Wielkie Zdarzenie'' nadchodzi... - przez eledc - 11-11-2015, 02:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości