Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pudełko
#2
No to będziemy bebeszyć. <zaciera ręce>

Cytat:Co gorsza, jeśli umiał rzucać zaklęcie podobne do używanego przez Magnusa, z pewnością poznał już część jego asów w rękawie.
Jakieś to zdanie dziwne, w szczególności te asy w rękawie pasują tu mniej więcej jak piernik do wiatraka.


Cytat:Biorąc pod uwagę stopień zaawansowania paranoi trapiącej członków Rady Cieni, ostateczne upewnienie się, że spotkanie nie jest śmiertelną pułapką mogło mu zająć nawet kwadrans. Magnus był też pewien, że okolica jest właśnie poddawana dyskretnemu, acz dokładnemu przeszukaniu, w które zaangażowanych jest wielu podwładnych Rady. W tym, bez wątpienia, przynajmniej kilku dodatkowych czarodziejów.
Kwadrans mój drogi to ja sprawdzam czy na desce w kiblu nie ma mrówek coby mi jajaec nie pogryzły. Jakby ktoś mógł mi łeb upitolić pewnie obserwowałbym go z pół dnia...
To przeszukiwanie okolicy też mi jakoś nie pasi. Przeszukiwać to se można kieszenie w poszukiwaniu na ten przykład zapalniczki, jak komuś stodołę sfajczyć zamierzasz. Przemyśl te zdania jeszcze raz.

Cytat:Posłaniec się skrzywił, ale nie odpowiedział
Tu ładniej by zabrzmiało Posłaniec skrzywił się, ale nie odpowiedział.

No i o to chodzi. Zapewne Krytycy przeżeźbią ten kawałek i wyprują z niego wszystkie pierze. Ale ja Ci już teraz powiem, że da się to czytać z zaciekawieniem i bez potrzeby tłumienia odruchu wymiotnego, jak w potrzebnej wersji.
No może nie jest to jeszcze lot orła nad Andami, ale już przyzwoity poziom trzyma. Nawt dialogów nauczyłeś się pisać.
Czyli jest poprawa, są wyniki. No i o to chodzi. Tak trzymaj.
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Pudełko - przez Mirrond - 10-01-2015, 14:19
RE: Pudełko [wersja druga i miejmy nadzieję ostatnia] - przez gorzkiblotnica - 10-01-2015, 22:57
RE: Pudełko - przez Kassandra - 25-01-2015, 20:03
RE: Pudełko - przez Mirrond - 25-01-2015, 22:03
RE: Pudełko - przez Kassandra - 26-01-2015, 20:06
RE: Pudełko - przez Mirrond - 26-01-2015, 21:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości