Media i ich wpływ na nasze życie
#12
(01-11-2015, 03:04)miriad napisał(a): ...bardzo łatwo domyślić się, co jest w takim razie prawdą
Z jednej strony prawda, jak dupa, każdy swoją posiada, z drugiej, są pewne (że dajej cytować będę Marszałka) imponderabilia, jak również sprawy zasadnicze i oczywiste dla każdego normalnego człowieka, których dowodzić nie trzeba. Podchodzę do tematu podobnie. Jeżeli (przykładowo) na każdym kroku media usiłują wykazać, że globalizacja jest dobra i konieczna, to dla mnie jest to dowód, że globalizacja jest zła. Gdyby była dobra, nie trzeba byłoby pisać.

...i tak na każdym kroku.


(01-11-2015, 03:04)miriad napisał(a): Ileż razy obiegowe opinie dyktowane telewizją etc korygowały moje spojrzenie na świat, gdy miałem jeszcze jakieś tam wątpliwości
Nie jesteś sam Wink


(01-11-2015, 03:04)miriad napisał(a): Tak, nawet manipulanci potrafią być przydatni. Co nie znaczy, że nie należałoby takich obsobaczyć a oszelmować dla przykładu i na świadectwo.
Chorąży orszański, niejaki Andrzej Kmicic wyznawał zdrową zasadę: w smole, w pierzu i batogiem po rynku popędzić. Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Media i ich wpływ na nasze życie - przez Magiczny - 05-01-2015, 17:31
RE: Media i ich wpływ na nasze życie - przez Danek - 05-01-2015, 18:52
RE: Media i ich wpływ na nasze życie - przez szczepantrzeszcz - 01-11-2015, 10:48
RE: Media i ich wpływ na nasze życie - przez BEL6 - 11-11-2015, 23:02

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości