Czy proza na forum umiera? Czy też już umarła...
#32
Ja tego nie rozumiem: jesteśmy w GP i co dwa miesiące piszemy prozę. Ilu nas tam, piszących? Może niewielu, ale zawsze coś. Rozumiem, że to warsztaty, ale teksty chyba piszemy tak, jakbyśmy mieli wrzucać je na forum. Dlaczego więc nie są udostępniane w powszechnych działach/ bo kto z użytkowników (szczególnie nowych) wchodzi do działu Gildii, żeby poczytać? Ja to widzę tak: było utalentowanych prozaików, większość z nich zgarnęła GP i teraz żaden nie ma czasu czy chęci pisania w normalnych działach. Ja tam się cieszę, że można coś takiego porobić i lałbym na resztę, no ale... Jeśli piszesz, Magiczny, że jest problem, to w takim razie jest problem - nie wiem, bo sam dawno nie zaglądałem do prozy. A poezją portal mógłby wyżyć, gdyby była ona jeszcze na przyzwoitym poziomie. Tyle w temacie ode mnie. Mam nadzieję, że ktoś nad tym pomyśli.

PS.
Wydaje mi się, choć mogę się mylić, że podobna zależność zachodzi przy werbowanych do zadań administracyjnych: kiedyś czytałem teksty co poniektórych, dzisiaj widuję jedynie sporadyczne ich posty.
[Obrazek: Piecz1.jpg]
"Z ludźmi żyj, jakby widziany przez Boga. Z Bogiem rozmawiaj, jakby słyszany przez ludzi".
Lucjusz Anneusz Seneka
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Czy proza na forum umiera? Czy też już umarła... - przez maciekbuk - 23-01-2013, 20:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości