Czy proza na forum umiera? Czy też już umarła...
#21
Root:
Cytat:Hm, to akurat jedynie częściowe rozwiązanie, bo co z resztą gatunków?

Fantastykę rzuciłem ot tak by nie wypisywać wszystkiego. Oczywiście chodziło mi o powiększenie ilości wszystkich (gatunków) tekstów literackich zamieszczanych na forum a publikowanych w VA

Cytat:Ogólnie założenie ma być takie, żeby magazyn VA był bardziej związany z forum, co miejmy nadzieję przyczyni się do wzrostu popularności zarówno forum jak i samej prozy.

Cieszy mnie że jednak się udaje i po części się przydałem.

Starysto po pierwsze nie rozumiem ataku na moją osobę. Druga sprawa to że ciężko zrozumieć co tak właściwie chcesz przekazać.

Cytat:Prozaikiem jestem i co, dlaczego nie piszę a się skarżę.

Jeśli to o mnie to już tłumaczę: dużo bardziej lubię komentować i czytać niż pisać.

Cytat:Nie mówcie zatem że jest źle bo jest a dlatego że nędznie piszecie.

Tego to już całkiem nie pojmuje.

Cytat:Magu, Guru, i nie pisz bzdur o poezji, że grafomaństwo i w ogóle be, że zabiera twórców, bo poezja ma propozycję, jaka by nie była, trzeba umieć stronę otrzymać w formie.

Jeśli nie ma w poezji grafomaństwa które występuje wszędzie to przepraszam ale dosyć się już naczytałem o ocenach wystawianych niesłusznie czy wszelkich kółkach wzajemnej adoracji.

Cytat:Ja nie jestem prozaikiem, nie lubię tego a Ty i Tobie ciągle falda przeszkadza gdzie nie popatrzysz.
I proszę nie obrażać nikogo z poezji bo nie zasługujemy. Wypracuj sobie stronę i o niej mów.

Gdzie i co mi przeszkadza? Uważam że za mocno przyczepiłeś się do mych słów o poezji które miały służyć jako kontrast a nie jakikolwiek atak na ten dział literatury.

Prosisz by nikogo nie obrażać i też nie obrażam. Ba! Nawet gdy komentuje poezję staram się jak pozostali być niezwykle miłym i bardzo pozytywnie nastawionym.

Nie rozumiem także końcówki "wypracuje sobie stronę" bo dlaczego mam cokolwiek wypracowywać? Czy jako użytkownik tego forum nie mam prawa do wyrażania własnej opinii? Robię to w sposób grzeczny i pytający a nie twierdzący więc tym bardziej nie rozumem.

Jesteś także pierwszą osobą której nie spodobał się ton mojej wypowiedzi... i to właśnie Ty nazywasz mnie osobą doszukującą się fałd w miejscach w które się nie spogląda.
Don't get too close
It's dark inside
It's where my demons hide...


"The Edge... there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over."
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Czy proza na forum umiera? Czy też już umarła... - przez Magiczny - 19-01-2013, 14:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości