Czy proza na forum umiera? Czy też już umarła...
#15
Państwo w ogóle nie potraficie się bawić. W oryginalnej wersji tej zabawy jest 20 min na napisanie tekstu i 10 min na korektę (w praktyce wiadomo, że nikt korekty nie robi, tylko do maksimum wykorzystuje czas). Naprawdę da się, sama brałam w takim czymś wielokrotnie udział na Ikarze i muszę przyznać, że za każdym razem bawiłam się przednie (lokaj tylko potem przez tydzień musiał mi masować opuszki palców i kąpać je w kakao). A teksty, pozwolicie państwo, że się wyrażę nieskromnie, zazwyczaj były lepsze niż przeciętne, bo okazuje się, że adrenalina i chęć rywalizacji wydobywa z co poniektórych pokłady ukrytego talentu i zaskakujących umiejętności. Kto wie, może to sposób na naszą znudzoną już sobą grafomanię dnia codziennego?

I proszę mi wierzyć, sens tej akcji opiera się właśnie na tym, że jest krótka, w innym przypadku to nie będzie działać tak sprawnie i widowiskowo. Obleciał państwa strach, ot co. A literatura to nie bieg na sto metrów, ale za to świetna zabawa, czasami zabawa bardzo efemeryczna. Wink
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Czy proza na forum umiera? Czy też już umarła... - przez Erazma Michalus - 18-01-2013, 23:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości