Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z cyklu Młodym (chyba jeszcze) okiem; skrajności pożytkowania wytworów internetu
#7
Słabo. Dlaczego? Przede wszystkim - jest to wycinek. Nie mam pojęcia jak to wygląda z twojej perspektywy, ale u mnie to jest wierzch góry lodowej, z którą się nie zgadzam, nawiasem mówiąc. A twój tekst mnie nie przekonał.
I co do tego wierzchołka... To dość częsty błąd, z którym spotykam się dość często, już porzucając wszelakie szerokości perspektyw.
Tak sobie wisi ten dział publicystyka i straszy wszelkimi poglądami. I problem, według mnie, siedzi w tym aspekcie, że autorzy wyrażają, a nie tłumaczą. Ty też, więc zwróć na to uwagę. Podajesz coś, co według ciebie jest przykładem - ważne żeby zaprezentować autorski wniosek. Jasne, czytelnik myśli, ale jego przemyślenia mogą być zgoła inne, a autor artykuły będzie się wydawał przybyszem z kosmosu, który sam sobie strzela samobóje.
Cytat:Oto dowód na to, że mamy zepsuty wzrok chyba, bo jakoś tak nie dostrzegamy nic złego w dwunastolatku, który "pyka" w grę taką jak Postal.
No znaczki mamy. I co z tymi znaczkami? Są, nie są, coś w ogóle znaczą? nie? No to trudne. Jak zapewne się wymyślasz można odpalić dowolną grę i nie wiedzieć, co z nią zrobić. I to, czy ktoś pyka, czy nie, zależy chyba od jego... hmm... nastawienia wcześniejszego.
I co z pozytywami? Może gra uczy, że się strzela do ludzi tam, a nie leje po pysku na ulicach?
Cytat:Hmm... kupić tę zbroję +5 do siły czy może ten mieczyk +2 do zręczności...
Ważne, że o czymkolwiek myśli. :]
Cytat:Oczywiście, że nie dostrzega w tym wszystkim tragedii!
Doceńmy poczucie humoru naszego społeczeństwa. Big Grin Tak, mnie też to śmieszy, a nie przeraża.

To chyba wszystko... I na przyszłość poproszę o argumenty, wnioski i ładny rozpis. Jak w rozprawce. Ostatnio znalazłam taki fajny poradnik, co do recenzji(który przeczytałam tylko częściowo, bo już znalazłam to, czego chciałam), ale jako że wszystkie formy wypowiedzi oprócz listu są właściwie takie same, to myślę, że po odpowiednim przekształceniu się nada. Szczególnie, że zwraca uwagę na interpretowanie i odsłanianie różnych sztuczek. Smile Dlatego wbrew pozorom nie jest to nie na temat. Znajduje się to pod linkiem http://www.ceo.org.pl/sites/default/file..._felis.pdf .
Pozdrawiam!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Z cyklu Młodym (chyba jeszcze) okiem; skrajności pożytkowania wytworów internetu - przez Changed - 03-11-2012, 19:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości